קבלן רשום מס' 36727

Search

עבודות בגובה

חברת מרום מתמחה בביצוע עבודות בגובה: איטום מבנים בגובה, עבודות אינסטלציה בגובה ועוד.

גרים בבניין מגורים משותף? יש לכם הרבה קומות בבניין? אתם בטח יודעים שכאשר צריך לבצע פעילות כלשהי בבניין מצביעה דרך תיקון ליקויים, תיקון או החלפה של אריחים בבניין, צביעת השיש בבניין ועד ביצוע עבודות איטום ואינסטלציה כמו עבודות איטום בגובה ישנם מקרים רבים בם יש צורך לבצע את העבודה בגובה. עכשיו נשאלת השאלה מה הדרך הטובה ביותר לבצע עבודות בגובה?

עבודות בגובה
ביצוע עבודות בגובה על ידי חברת מרום
עבודות איטום בגובה

תוכן עניינים

פיגומים או סנפלינג?

אם בעבר היה נהוג להקים פיגומים (ויש מקומות שעדיין עושים זאת) על מנת לבצע עבודות בגובה כאשר התחילו להכניס את האפשרות של לבצע עבודות בגובה על ידי שימוש בסנפלינג הבינו שזה משתלם יותר מכמה סיבות.

-ביצוע עבודות בגובה בעזרת סנפלינג הוא מהיר יותר- אין צורך בהקמה של פיגומים ולכן גם אין צורך בפירוק שלהם. איש המקצוע או אנשי המקצוע מגיעים- מבצעים את הפעולות הנדרשות ולאחר מכן מסיימים את העבודה והולכים בלי להשאיר אחריהם כלים או קונסטרוקציה כלשהי.

-כאשר מבצעים עבודות בגובה בעזרת סנפלינג קל יותר להגיע לכל הקומות בכל הגבהים לכל הנקודות ולכל השטחים גדולים וקטנים בסביבה החיצונית של הבניין. איש המקצוע שמבצע את העבודה הוא זה שיורד ועולה לנקודות אליהן הוא צריך להגיע ומבצע בהן את העבודה הנדרשת בצורה יעילה מהירה בטיחותית ומקצועית.

-ביצוע עבודות בגובה על ידי שימוש בסנפלינג הוא בטיחותי יותר מאשר הקמת פיגומים ודורש פחות אנשי צוות.

שירותי עבודה בגובה

ניתן לבצע בעזרת סנפלינג את כל העבודות הנדרשות לבצע בגובה- איתור וטיפול בתקלות שונות, צביעה וחידוש נראות של קירות, טיפול בליקויים שדורשים עבודות אינסטלציה בגובה וביצוע איטום לקירות החיצוניים של הבניין.

גם איתור ותיקון של בעיות אינסטלציה ניתן לבצע בגובה על ידי איש מקצוע המומחה בתחום שיודע לאתר את התקלה ולתקן אותה בתנאים הנתונים בגובה במקצועיות וביעילות. פתיחת סתימות, איתור נזילות וטיפול בהן, חיפוש אחר מקור של נזילות ורטיבות וכמובן טיפול בהתאם.

עבודות בגובה לצורך איטום הקירות החיצוניים של הבניין- מדובר בפעילות שימור נפוצה והכרחית שמהווה חלק מהטיפול השוטף של הבניין. על ידי השימוש בסנפלינג בגובה ניתן לראות איפה יש סדקים בקירות החיצוניים של הבניין שאינם נראים מלמטה , פינות שאינן חשופות שצריכות ניקוי יסודי ואיטום, מקומות בהם הטיח מתפורר או מתקלף ולא רואים זאת אם לא מתקרבים וכמובן איטום סביב החלונות של כל הדירות בבניין. לאחר בדיקה מקיפה ניתן כמובן לבצע את האיטום של הסדקים בקירות החיצוניים של הבניין ולטפל נקודתית במקומות שדורשים טיפול נקודתית וכמובן לבצע טיפול מקיף לכל הבניין.

מריחת סילר

כאשר מדובר באיטום אריחי בניין וקירות חיצוניים, מריחה של שכבת סילר הופכת להיות חלק הכרחי בעבודותו של הקבלן.
חומר סילר אינו מהווה חומר איטום או שכבת איטום אלא חומר הסילר הינו חומר אשר מונע רטיבות וספיגה של הקירות והאריחים החיצוניים של המבנה.
השימוש בחומר סילר נעשה על גביי שכבת האיטום ובכך מחזק את שכבות האיטום בכך שהוא מונע את תהליך הספיגה בקירות.
שימוש בחומר הסילר נעשה על מרבית הקירות והאריחים החיצוניים במבנים לרבות קירות ואריחי: פסיפס, שיש וקרמיקה.

באיזה עונות כדאי לבצע פרוייקטים בגובה

פרוייקטים של עבודה בגובה ניתן לבצע בכל עונות השנה, ישנם מקרים אשר אינם סובלים דיחוי כגון עבודות אינסטלציה דחופות, חיזוק אריחים אשר נופלים, או אריחים אשר כבר נופלים מהמבנה, במקרים כאלו יש צורך בעבודה מיידית לתיקון הליקויים. במקרים בהם מדובר בשיקום כללי של המבנה מומלץ לבצע תכנון ולהתאים את ביצוע העבודה לעונות השנה, שכן בימים מאוד סוערים בחורף אם יש צורך לבצע עבודה בסנפלינג או עבודות מורכבות בגובה ייתכן והם יידחו למועד ותנאי אקלים נוחים יותר.
לכל סוג של עבודה בגובה יש כללי בטיחות אשר יש להקפיד עליהם, וזה כולל באיזה זמנים ותנאי אקלים ניתן לבצע סוג שונה של עבודות. לכן מומלץ להתייעץ עם קבלן ולבצע תכנון מקיף לפי סוג העבודה הנחוצה, ומה הזמן המתאים ביותר בשנה לביצוע העבודה.

עבודות סנפלינג בגובה
עבודות סנפלינג בגובה

מי רשאי לבצע עבודות בגובה

עבודות בגובה מומלץ לעשות רק עם קבלן מורשה ובעל רשיונות ווהסמכות המתאימות לביצוע עבודות בגובה, ישנם מבחר שיטות לעבודות בגובה ולקבלן אשר מבצע את העבודה צריך להיות את התעודות המתאימות מטעם המדינה אשר מאשרות לו את ביצוע העבודה המבוקשת.
לעבודות בגובה תקני בטיחות מחמירות אשר חובה על כל קבלן בעל רשיון להקפיד עליהם: ביטוח מתאים לעובדים, הציוד הנדרש, וההדרכה המתאימה לעובדים.
מצד הלקוח השאלה הראשונה שהוא צריך לשאול היא האם לבעל העסק יש את התעודות המתאימות לעסוק בתחום.

תקנות עבודה בגובה

לכל סוגי העבודה בגובה ישנם תקנות מחמירות אשר מחייבות העובדים בהדרכה לביצוע עבודה בגובה, על כל עובד לעבור קורס הכשרה לכל סוג של עבודה בגובה. ועל הקבלן להקפיד באופן מדויק על חוק תקנות הבטיחות לעבודות בגובה, על מנת למנוע תאונות עבודה. על הקבלן להקפיד תקנות משרד התמ”ת, בכל ביצוע עבודות שהינם 2 מטר מעל האדמה, לרבות בורות, וחללים בתוך האדמה. על הקבלן לספק את ציוד הבטיחות המתאים בכל עבודה בגובה שכוללת: מנופים, סנפלינג, פיגומים,סולם ומעלית עבודה.

מרום - מקצוענים בעבודות בגובה

עבודות בגובה מחיר

ביצוע עבודות בגובה ללא פיגומים הוא זול יותר מבחינת המחיר שכן הוא מייתר את הצורך בהקמה ובפירוק של פיגומים,לכן לא מתווספים גם העלויות שלהם. מחיר עבודות בגובה בסנפלינג כמו עבודות גובה בסנפלינג יהיה מאוד תלוי בסוג העבודה, ישנם מגוון רחב של סוגים של עבודות בגובה, עבודות איטום מעטפת חיצונית, חיזוק אריחים, עבודות אינסטלציה בגובה ועוד. המחיר יקבע לפי סוג העבודה, ופרק הזמן אשר יידרש לעבודה. אנו במרום מספקים את הצעות המחיר ההוגנות בישראל ועל איכות העבודה לקוחות יעידו.

סוגי עבודות בגובה:

עבודות בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים

איטום גגות

עבודות בצבע

שיקום מעטפת בניין

החלפת אריחים בגובה

מרום - הבחירה הקלה לעבודה בגובה

חברת מרום הינה הבחירה הקלה והטבעית לביצוע עבודות בגובה, חברת מרום – הינה חברת קבלן מורשה עם ותק ונסיון של שנים בביצוע פרוייקטים של עבודות בגובה. עבודה איכותית עם הטכנלוגיות המתקדמות והמובילות בארץ ובעולם למגוון צרכים של עבודה בגובה. אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר בשוק בעלו תן תקן לכל ביצוע של עבודות בגובה, שיפוץ בניינים, ותהליכים של שיקום או איטום של מבנים. חברת מרום אינה מסתפקת רק בעבודה טובה, אנו חברה שמסתפקת ומתמחה אך ורק במצויינות בעבודה, וחיוך וסיפוק של הלקוח.

אחריות מלאה

על כל ביצוע של עבודה בגובה, אנו מספקים אחריות מלאה על העבודה, שכן אם יתגלו כשלים או פגמים אנו נשוב לתקן את הכשלים.אנו מאמינים בשקיפות מלאה אל מול הלקוח והסבר מפורט על תהליך העבודה וכתב האחריות הינו שקוף וברור ללקוח.

יעדים וזמנים לביצוע עבודה בגובה

ישנם מגוון סוגים של עבודות בגובה, חלקם לוקחים יותר זמן וחלקם פחות, אנו מודעים לעובדה שדיירי הבניין רוצים לקבל לוחות זמנים מדוייקים על מועדי התחלת הפעילות ומועדי סיום העבודות שכן לחלק מהדיירים ביצוע העבודה עלול להפריע וחלק משכירים את דירותיהם, לכן אנו במרום מקפידים על תכנון מקיף לכל פרוייקט הכולל את לוחות הזמנים המדוייקים של תחילת הפעילות ומועד סיום הפעילות של הפרוייקט.

עבודות בגובה ברמת גן

רמת גן היא עיר שופעת פארקים, מגדלי מגורים, מגדלי עסקים ומרכזי קניות ובילוי. חלק מהמבנים האלה גבוהים ומרשימים, חלקם מרשימים קצת פחות, חלקם חדשים וחלקם ישנים מאוד אך המשותף לכולם הוא שכל אחד מהם יזדקק יום אחד לביצוע עבודות אינסטלציה או איטום בגובה.

סוגי עבודות בגובה ברמת גן

קיים מגוון רב של עבודות בגובה ברמת גן ולכל אחד מסוגי הבניינים שציינו לעיל ניתן להתאים את סוג העבודה המתאים לו בהתאם לגובה שלו, בהתאם לגיל שלו, בהתאם לנראות שלו וכמובן בהתאם לתקציב שיש בידי הדיירים או חברת האחזקה.

בין סוגי העבודות בגובה ברמת גן אותם מבצעת חברת מרום איטום ושיקום מבנים תוכלו למצוא:

  • שיקום ושיפוץ מבנים הכוללים שיקום מעטפת בניין, שיקום בטון, חיזוק אריחי חיפוי חיצוני ועוד.
  • עבודות איטום מבנים הכוללים איטום חיצוני למבנה, איטום סדקים, איטום קירות ועוד.
  • עבודות איטום גגות מסוגים שונים ובמגוון שיטות ביניהן יריעות ביטומניות ופוליאוריטן.
  • עבודות איטום מרפסות

עבודה בגובה ברמת גן – חדשנות וטכנלוגיות איטום

עד לפני מספר שנים היה נהוג להשתמש בפיגומים, מנופים או בבמות הרמה בכל סוגי הבניין, אך ככל שהחלו לבנות יותר ויותר רבי וקמות ומגדלים הלך ופחת השימוש בשיטות עבודה אלה. למעשה פותחה שיטת עבודה חדשה לעבודות בגובה ברמת גן המתבססת על שימוש בחבלי סנפלינג.

לשיטה זו יתרונות רבים. היתרון הראשון הוא העלות זולה יותר בהשוואה לעלות של מנופים, פיגומים או במות הרמה. היתרון השני הוא שהעבודה נעשית בצורה מהירה יותר היות וקל לפרק ולהרכיב את החבלים בחלקו העליון של הגג או והמבנה. היתרון השלישי הוא הנגישות הקלה לחללים ומקומות צרים במעטפת הבניין הדורשים תיקונים.

לבחור בטוב ביותר לביצוע עבודה בגבהים ברמת גן

כאשר אתם בוחרים בחברה לביצוע עבודות בגובה ברמת גן חשוב לבחור בחברה בעלת ידע, ניסיון וותק בתחום אשר מעסיקה עובדים בעלי תעודות והכשרות מתאימות.

לחברת מרום שיקום ואיטום מבנים, אשר הוקמה בשנת 2010, יש את ההסמכות הנידרשות לבצע עבודות אלה:

  • החברה בעלת מספר קבלן רשום 36727 לעבודות הנדסה בנאיות
  • לחברה תעודת אוטם מורשה מטעם מכון התקנים
  • לחברה תעודת הסכמה למנהל מקצועי לעבודות גלישה
  • החברה הינה חברה קבלנית של משרד הביטחון וחברות מובילות במשק כגון אלקטרה, רשת מלונות דן, דניה סיבוס ועוד

צוות העובדים של חברת מרום איטום ושיקום מבנים הינו צוות מקצועי בעל תעודות והסמכות הנידרשות כחוק והוא עובד עם חומרי הבידוד והאיטום המובילים בתחום.

חיפוי חיצוני לבניין

חיפוי חיצוני לבניין

אריחי שיש שבורים, אריחי אבן מטים ליפול, נזילות בדירות שונות, רטיבות בדירות אחרות – אם גם הבניין שלכם סובל מאחת או מכמה מהבעיות שציינו כרגע,

קרא עוד »
איטום גגות בחורף

איטום גג בחורף

מרבית האנשים מעדיפים לאטום את הגג שלהם בחודשי הקיץ מתוך היכרות עם מזג האוויר הישראלי – קיץ חם, לוהט ולפעמים אפילו רותח. למעשה מזג האוויר

קרא עוד »
חיזוק אריחים בגובה

חיזוק אריחים בגובה

אם הגעתם למאמר הזה קיים סיכוי גדול כי מספר אריחי שיש או אבן במעטפת הבניין בו אתם גרים החלו להתנתק, להיסדק או חלילה ליפול. חשוב

קרא עוד »
נזילה מהגג

איך מזהים נזילה מהגג

את הגג שלכם, למקרה שלא ידעתם, חשוב לבדוק כל כמה זמן בעיקר לפני עונת הגשמים ולאחריה בכדי לוודא שאין בו נזילות ולמנוע מראש נזילות עתידיות.

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בגובה

עבודות גובה בסנפלינג

במקרים בהם יש צורך לבצע פעולות שונות בבנייני מגורים גבוהים- להגיע לקומות הגבוהות, לפינות נסתרות ולכל מיני נקודות שלא אפשרי להגיע אליהם בצורה אחרת- סנפלינג

קרא עוד »
עבודות איטנסטלציה בגובה

עבודות אינסטלציה בגובה

טיפול, שימור ותיקון של אינסטלציה בבניינים גבוהים ורבי קומות היא לא דבר קל במיוחד. גם כשמדובר בתיקון פנימי שאיש מקצוע יכול לבצע בתוך הבניין, אבל

קרא עוד »
עבודות איטום בגובה

עבודות איטום בגובה

איטום בניינים הוא פעולה נדרשת שכן פגעי מזג האוויר וגם השנים שבהן הבניין קיים משפיעות על האיכות שלו מבפנים ומבחוץ. בעוד מבפנים יותר קל לבצע

קרא עוד »

עבודות בגובה שאלות נפוצות

כן החוק במדינת ישראל מחייב רשיון לביצוע עבודות בגובה.

לא. ישנם מגוון רחב של סוגי ם של עבודות בגובה, וכמובן לכל מבנה יש תנאי גישה שונים, לכן בהתאם לסוג העבודה ולתנאי הגישה תיבחר הדרך המתאימה לביצוע העבודה בגובה.

בהחלט, ישנם מקרים בהם יש צורך, לאיטום בגובה, ונעשה שימוש בסנפלינג לביצוע עבודת האיטום בגובה.

כן לחלוטין, עובדים זקוקים לציוד מתאים לביצוע עבודה בגובה, ולמיגון מתאים. חובה על העובדים להקפיד על שימוש בציוד ומיגון מתאים בעת עבודה בגובה.

ישנם מקרים בהם ידרשו הדיירים לפנות את המבנה, אך לרוב בעת ביצוע עבודות בגובה אין צורך לפנות המבנה, כמובן שהכל תלוי בסוג העבודה.

באנר עבודות בגובה
מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן