קבלן רשום מס' 36727

עבודות בגובה

חברת מרום מתמחה בביצוע עבודות בגובה: איטום מבנים בגובה, עבודות אינסטלציה בגובה ועוד.

גרים בבניין מגורים משותף? יש לכם הרבה קומות בבניין? אתם בטח יודעים שכאשר צריך לבצע פעילות כלשהי בבניין מצביעה דרך תיקון ליקויים ועד ביצוע איטום יש צורך לבצע זאת בגובה. עכשיו נשאלת השאלה מה הדרך הטובה ביותר לבצע עבודות בגובה?

עבודות בגובה
ביצוע עבודות בגובה על ידי חברת מרום
עבודות איטום בגובה

פיגומים או סנפלינג?

אם בעבר היה נהוג להקים פיגומים (ויש מקומות שעדיין עושים זאת) על מנת לבצע עבודות בגובה כאשר התחילו להכניס את האפשרות של לבצע עבודות בגובה על ידי שימוש בסנפלינג הבינו שזה משתלם יותר מכמה סיבות.

-ביצוע עבודות בגובה בעזרת סנפלינג הוא מהיר יותר- אין צורך בהקמה של פיגומים ולכן גם אין צורך בפירוק שלהם. איש המקצוע או אנשי המקצוע מגיעים- מבצעים את הפעולות הנדרשות ולאחר מכן מסיימים את העבודה והולכים בלי להשאיר אחריהם כלים או קונסטרוקציה כלשהי.

-ביצוע עבודות בגובה ללא פיגומים הוא משלם יותר מבחינת המחיר שכן הוא מייתר את הצורך בהקמה של פיגומים ואין את העלויות שלהם.

-כאשר מבצעים עבודות בגובה בעזרת סנפלינג קל יותר להגיע לכל הקומות בכל הגבהים לכל הנקודות ולכל השטחים גדולים וקטנים בסביבה החיצונית של הבניין. איש המקצוע שמבצע את העבודה הוא זה שיורד ועולה לנקודות אליהן הוא צריך להגיע ומבצע בהן את העבודה הנדרשת בצורה יעילה מהירה בטיחותית ומקצועית.

-ביצוע עבודות בגובה על ידי שימוש בסנפלינג הוא בטיחותי יותר מאשר הקמת פיגומים ודורש פחות אנשי צוות.

שירותי עבודה בגובה

ניתן לבצע בעזרת סנפלינג את כל העבודות הנדרשות לבצע בגובה- איתור וטיפול בתקלות שונות, צביעה וחידוש נראות של קירות, טיפול בליקויים שדורשים עבודות אינסטלציה, ביצוע איטום לקירות החיצוניים של הבניין.

עבודות בגובה- עבודות אינסטלציה. גם איתור ותיקון של בעיות אינסטלציה ניתן לבצע בגובה על ידי איש מקצוע המומחה בתחום שיודע לאתר את התקלה ולתקן אותה בתנאים הנתונים בגובה במקצועיות וביעילות. פתיחת סתימות, איתור נזילות וטיפול בהן, חיפוש אחר מקור של נזילות ורטיבות וכמובן טיפול בהתאם.

עבודות בגובה לצורך איטום הקירות החיצוניים של הבניין- מדובר בפעילות שימור נפוצה והכרחית שמהווה חלק מהטיפול השוטף של הבניין. על ידי השימוש בסנפלינג בגובה ניתן לראות איפה יש סדקים בקירות החיצוניים של הבניין שאינם נראים מלמטה , פינות שאינן חשופות שצריכות ניקוי יסודי ואיטום, מקומות בהם הטיח מתפורר או מתקלף ולא רואים זאת אם לא מתקרבים וכמובן איטום סביב החלונות של כל הדירות בבניין. לאחר בדיקה מקיפה ניתן כמובן לבצע את האיטום של הסדקים בקירות החיצוניים של הבניין ולטפל נקודתית במקומות שדורשים טיפול נקודתית וכמובן לבצע טיפול מקיף לכל הבניין.

איטום בסנפלינג

עבודות סנפלינג

רוב האנשים כאשר אומרים להם את המילה 'סנפלינג' הם ישר חושבים על טיול בטבע בו גולשים מצוק לצוק ושאר מכשולים בגובה כשהם קשורים בחבלים. אמנם

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בגובה

עבודות גובה בסנפלינג

במקרים בהם יש צורך לבצע פעולות שונות בבנייני מגורים גבוהים- להגיע לקומות הגבוהות, לפינות נסתרות ולכל מיני נקודות שלא אפשרי להגיע אליהם בצורה אחרת- סנפלינג

קרא עוד »
עבודות איטנסטלציה בגובה

עבודות אינסטלציה בגובה

טיפול, שימור ותיקון של אינסטלציה בבניינים גבוהים ורבי קומות היא לא דבר קל במיוחד. גם כשמדובר בתיקון פנימי שאיש מקצוע יכול לבצע בתוך הבניין, אבל

קרא עוד »
עבודות איטום בגובה

עבודות איטום בגובה

איטום בניינים הוא פעולה נדרשת שכן פגעי מזג האוויר וגם השנים שבהן הבניין קיים משפיעות על האיכות שלו מבפנים ומבחוץ. בעוד מבפנים יותר קל לבצע

קרא עוד »
מרום - איטום גגות דילוג לתוכן