קבלן רשום מס' 36727

עבודות בגובה

חברת מרום מתמחה בביצוע עבודות בגובה: איטום מבנים בגובה, עבודות אינסטלציה בגובה ועוד.

גרים בבניין מגורים משותף? יש לכם הרבה קומות בבניין? אתם בטח יודעים שכאשר צריך לבצע פעילות כלשהי בבניין מצביעה דרך תיקון ליקויים ועד ביצוע איטום יש צורך לבצע זאת בגובה. עכשיו נשאלת השאלה מה הדרך הטובה ביותר לבצע עבודות בגובה?

עבודות בגובה
ביצוע עבודות בגובה על ידי חברת מרום
עבודות איטום בגובה

פיגומים או סנפלינג?

אם בעבר היה נהוג להקים פיגומים (ויש מקומות שעדיין עושים זאת) על מנת לבצע עבודות בגובה כאשר התחילו להכניס את האפשרות של לבצע עבודות בגובה על ידי שימוש בסנפלינג הבינו שזה משתלם יותר מכמה סיבות.

-ביצוע עבודות בגובה בעזרת סנפלינג הוא מהיר יותר- אין צורך בהקמה של פיגומים ולכן גם אין צורך בפירוק שלהם. איש המקצוע או אנשי המקצוע מגיעים- מבצעים את הפעולות הנדרשות ולאחר מכן מסיימים את העבודה והולכים בלי להשאיר אחריהם כלים או קונסטרוקציה כלשהי.

-כאשר מבצעים עבודות בגובה בעזרת סנפלינג קל יותר להגיע לכל הקומות בכל הגבהים לכל הנקודות ולכל השטחים גדולים וקטנים בסביבה החיצונית של הבניין. איש המקצוע שמבצע את העבודה הוא זה שיורד ועולה לנקודות אליהן הוא צריך להגיע ומבצע בהן את העבודה הנדרשת בצורה יעילה מהירה בטיחותית ומקצועית.

-ביצוע עבודות בגובה על ידי שימוש בסנפלינג הוא בטיחותי יותר מאשר הקמת פיגומים ודורש פחות אנשי צוות.

שירותי עבודה בגובה

ניתן לבצע בעזרת סנפלינג את כל העבודות הנדרשות לבצע בגובה- איתור וטיפול בתקלות שונות, צביעה וחידוש נראות של קירות, טיפול בליקויים שדורשים עבודות אינסטלציה בגובה וביצוע איטום לקירות החיצוניים של הבניין.

גם איתור ותיקון של בעיות אינסטלציה ניתן לבצע בגובה על ידי איש מקצוע המומחה בתחום שיודע לאתר את התקלה ולתקן אותה בתנאים הנתונים בגובה במקצועיות וביעילות. פתיחת סתימות, איתור נזילות וטיפול בהן, חיפוש אחר מקור של נזילות ורטיבות וכמובן טיפול בהתאם.

עבודות בגובה לצורך איטום הקירות החיצוניים של הבניין- מדובר בפעילות שימור נפוצה והכרחית שמהווה חלק מהטיפול השוטף של הבניין. על ידי השימוש בסנפלינג בגובה ניתן לראות איפה יש סדקים בקירות החיצוניים של הבניין שאינם נראים מלמטה , פינות שאינן חשופות שצריכות ניקוי יסודי ואיטום, מקומות בהם הטיח מתפורר או מתקלף ולא רואים זאת אם לא מתקרבים וכמובן איטום סביב החלונות של כל הדירות בבניין. לאחר בדיקה מקיפה ניתן כמובן לבצע את האיטום של הסדקים בקירות החיצוניים של הבניין ולטפל נקודתית במקומות שדורשים טיפול נקודתית וכמובן לבצע טיפול מקיף לכל הבניין.

מריחת סילר

כאשר מדובר באיטום אריחי בניין וקירות חיצוניים, מריחה של שכבת סילר הופכת להיות חלק הכרחי בעבודותו של הקבלן.
חומר סילר אינו מהווה חומר איטום או שכבת איטום אלא חומר הסילר הינו חומר אשר מונע רטיבות וספיגה של הקירות והאריחים החיצוניים של המבנה.
השימוש בחומר סילר נעשה על גביי שכבת האיטום ובכך מחזק את שכבות האיטום בכך שהוא מונע את תהליך הספיגה בקירות.
שימוש בחומר הסילר נעשה על מרבית הקירות והאריחים החיצוניים במבנים לרבות קירות ואריחי: פסיפס, שיש וקרמיקה.

מי רשאי לבצע עבודות בגובה

עבודות בגובה מומלץ לעשות רק עם קבלן מורשה ובעל רשיונות ווהסמכות המתאימות לביצוע עבודות בגובה, ישנם מבחר שיטות לעבודות בגובה ולקבלן אשר מבצע את העבודה צריך להיות את התעודות המתאימות מטעם המדינה אשר מאשרות לו את ביצוע העבודה המבוקשת.
לעבודות בגובה תקני בטיחות מחמירות אשר חובה על כל קבלן בעל רשיון להקפיד עליהם: ביטוח מתאים לעובדים, הציוד הנדרש, וההדרכה המתאימה לעובדים.
מצד הלקוח השאלה הראשונה שהוא צריך לשאול היא האם לבעל העסק יש את התעודות המתאימות לעסוק בתחום.

תקנות עבודה בגובה

לכל סוגי העבודה בגובה ישנם תקנות מחמירות אשר מחייבות העובדים בהדרכה לביצוע עבודה בגובה, על כל עובד לעבור קורס הכשרה לכל סוג של עבודה בגובה. ועל הקבלן להקפיד באופן מדויק על חוק תקנות הבטיחות לעבודות בגובה, על מנת למנוע תאונות עבודה. על הקבלן להקפיד תקנות משרד התמ"ת, בכל ביצוע עבודות שהינם 2 מטר מעל האדמה, לרבות בורות, וחללים בתוך האדמה. על הקבלן לספק את ציוד הבטיחות המתאים בכל עבודה בגובה שכוללת: מנופים, סנפלינג, פיגומים,סולם ומעלית עבודה.

מרום - מקצוענים בעבודות בגובה

עבודות בגובה מחיר

ביצוע עבודות בגובה ללא פיגומים הוא זול יותר מבחינת המחיר שכן הוא מייתר את הצורך בהקמה ובפירוק של פיגומים,לכן לא מתווספים גם העלויות שלהם.
מחיר עבודות בגובה בסנפלינג יהיה מאוד תלוי בסוג העבודה, ישנם מגוון רחב של סוגים של עבודות בגובה, עבודות איטום מעטפת חיצונית, חיזוק אריחים, עבודות אינסטלציה בגובה ועוד. המחיר יקבע לפי סוג העבודה, ופרק הזמן אשר יידרש לעבודה. אנו במרום מספקים את הצעות המחיר ההוגנות בישראל ועל איכות העבודה לקוחות יעידו.

סוגי עבודות בגובה:

עבודות בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים

איטום גגות

עבודות בצבע

שיקום מעטפת בניין

שיקום מבנים

מרום - הבחירה הקלה לעבודה בגובה

חברת מרום הינה הבחירה הקלה והטבעית לביצוע עבודות בגובה, חברת מרום – הינה חברת קבלן מורשה עם ותק ונסיון של שנים בביצוע פרוייקטים של עבודות בגובה. 
עבודה איכותית עם הטכנלוגיות המתקדמות והמובילות בארץ ובעולם למגוון צרכים של עבודה בגובה. אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר בשוק בעלו תן תקן לכל ביצוע של עבודות בגובה, שיפוץ בניינים, ותהליכים של שיקום או איטום של מבנים. חברת מרום אינה מסתפקת רק בעבודה טובה,  אנו  חברה שמסתפקת ומתמחה אך ורק  במצויינות בעבודה, וחיוך וסיפוק של הלקוח.

אחריות מלאה

על כל ביצוע של עבודה בגובה, אנו מספקים אחריות מלאה על העבודה, שכן אם יתגלו כשלים או פגמים אנו נשוב לתקן את הכשלים.אנו מאמינים בשקיפות מלאה אל מול הלקוח והסבר מפורט על תהליך העבודה וכתב האחריות הינו שקוף וברור ללקוח.

איטום בסנפלינג

עבודות סנפלינג

רוב האנשים כאשר אומרים להם את המילה 'סנפלינג' הם ישר חושבים על טיול בטבע בו גולשים מצוק לצוק ושאר מכשולים בגובה כשהם קשורים בחבלים. אמנם

קרא עוד »
עבודות סנפלינג בגובה

עבודות גובה בסנפלינג

במקרים בהם יש צורך לבצע פעולות שונות בבנייני מגורים גבוהים- להגיע לקומות הגבוהות, לפינות נסתרות ולכל מיני נקודות שלא אפשרי להגיע אליהם בצורה אחרת- סנפלינג

קרא עוד »
עבודות איטנסטלציה בגובה

עבודות אינסטלציה בגובה

טיפול, שימור ותיקון של אינסטלציה בבניינים גבוהים ורבי קומות היא לא דבר קל במיוחד. גם כשמדובר בתיקון פנימי שאיש מקצוע יכול לבצע בתוך הבניין, אבל

קרא עוד »
עבודות איטום בגובה

עבודות איטום בגובה

איטום בניינים הוא פעולה נדרשת שכן פגעי מזג האוויר וגם השנים שבהן הבניין קיים משפיעות על האיכות שלו מבפנים ומבחוץ. בעוד מבפנים יותר קל לבצע

קרא עוד »

עבודות בגובה שאלות נפוצות

כן החוק במדינת ישראל מחייב רשיון לביצוע עבודות בגובה.

לא. ישנם מגוון רחב של סוגי ם של עבודות בגובה, וכמובן לכל מבנה יש תנאי גישה שונים, לכן בהתאם לסוג העבודה ולתנאי הגישה תיבחר הדרך המתאימה לביצוע העבודה בגובה.

בהחלט, ישנם מקרים בהם יש צורך, לאיטום בגובה, ונעשה שימוש בסנפלינג לביצוע עבודת האיטום בגובה.

כן לחלוטין, עובדים זקוקים לציוד מתאים לביצוע עבודה בגובה, ולמיגון מתאים. חובה על העובדים להקפיד על שימוש בציוד ומיגון מתאים בעת עבודה בגובה.

ישנם מקרים בהם ידרשו הדיירים לפנות את המבנה, אך לרוב בעת ביצוע עבודות בגובה אין צורך לפנות המבנה, כמובן שהכל תלוי בסוג העבודה.

באנר עבודות בגובה
מרום - איטום גגות | שיקום מבנים דילוג לתוכן