מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

תיקון סדקים בקיר חיצוני

לתיקון סדקים בקירות חיצוניים יש חשיבות עליונה, כאשר רוצים לשמור על שלמות ואריכות ימיו של המבנה. מעבר לשיקולים קוסמטיים, תיקון סדקים בקיר חיצוני חשוב למניעת נזקי מים, צמיחת עובש, רטיבות וחוסר יציבות מבנית במקרים מורכבים יותר.

כאשר ישנם סדקים, לחות ומים יכולים לחדור לפנים המבנה ולגרום לאינספור נזקים, קטנים כגדולים. אנו במרום יודעים ומבינים עד כמה קירות חיצוניים משחקים תפקיד חשוב ולכן שואפים לספק שירותי תיקון סדקים מקצועיים ואמינים, ופתרונות מתקדמים שיעזרו להימנע מנזקים ארוכי טווח, לשמר את ערך הנכס ולחסוך שיפוץ פוטנציאלי יקר. 

מעבר לכך, השירותים שלנו יעזרו לשמור על הנראות של המבנה, תוך שעומדים בתקני בנייה ומבטיחים את בטיחותם ורווחתם של הדיירים. 

תיקון סדקים בקירות הבית

סדקים בקירות הם הרבה מעבר לבעיה קוסמטית, הם פתח להמן בעיות כמו רטיבות, עובש ונזק מבני. כאשר הם אינם מטופלים בזמן, הם יכולים להסלים לבעיה משמעותית. צוות המומחים שלנו במרום מתמחה בזיהוי, איטום ותיקון סדקים בקיר חיצוני, תוך שלוקח בחשבון את ההיבט האסתטי ומציעים פתרונות מקיפים שיעזרו למנוע נזקים נוספים בעתיד. 

מה גורם לסדקים?

ישנן סיבות שונות להיווצרות סדקים ביניהן: שינוי טמפרטורה המובילים להתרחבות והצטמקות של בלוקים, וכתוצאה מכך להתנתקות של שכבות המרכיבות את הקיר. תזוזות של המבנה, רעידות אדמה או תנועות של הקרקע, טיח לא איכותי, עבודה לא מקצועית של בעלי המקצוע, קרקע לא יציבה או ליקוי ביסודות המבנה כל אלו ועוד עשויים לגרום לסדקים.

ההבדלים בין סוגי הסדקים: נימיים וקונסטרוקטיביים

סדקים נחלקים לשני סוגים עיקריים:

  • סדקים נימיים – לרוב נגרמים מתערובת טיח לא מאוזנת בשל יחסים לא נכונים בין המרכיבים, או מהיעדר אשפרה לטיח. סדקים אלו נראים כמו רגבים על הקיר, כאשר לרוב, אם מקישים על הטיח באזור הנימים יתקבל סאונד חלול, אשר מעיד גם שההידבקות לתשתית לקויה. 
  • סדקים קונסטרוקטיביים – סדקים אלו נובעים מליקויים בשלד המבנה ואינם קשורים לטיח. לרוב הם מסווגים כסדקים “עובדים” מה שאומר שהם משתנים ומתרחבים ככל שעובר הזמן וכתוצאה משינויים שחלים במבנה (עומסים על המבנה, רוחות חזקות, תזוזות של היסודות ועוד).

איך לתקן סדקים בקיר?

כדי לבצע תיקן סדקים בקיר באופן יעיל, חשוב גם להבין את המקור לסדק. לכן בשלב הראשון מבצעים בדיקה. הבדיקה מתבצעת על ידי גירוד הטיח, מה שמאפשר לראות עד לעומק הסדקים, כדי לבחור את שיטת התיקון המתאימה. קילוף הטיח מבטיח שהתיקון יבוצע מן היסוד ולא רק על פני השטח, ולאחריו ממלאים את הסדק בחומר מילוי מתאים, כדי לבצע איטום יעיל ומקצועי של הסדקים, ולבסוף צובעים את הקיר. אם דרך הסדקים כבר ניתן לראות את הברזלים שמתחת לבטון, אז יעלה גם צורך בשיקום בטון שיקדם לפעולת האיטום. 

מחיר תיקון סדקים

אנו מבינים שעלויות הן תמיד פרמטר חשוב, אך כמובן שהמחיר אינו צריך לבוא על חשבון מקצועיותה של החברה שאתם בוחרים. במרום תמיד שואפים לספק את התמורה הטובה ביותר להשקעה, וכאשר אתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בצורה מקצועית, איכותית ואמינה, תוך שימוש בחומרי איטום ומילוי מהשורה הראשונה, וטכניקות מתקדמות לתיקון סדקים בקיר. אתם תמיד יכולים להיות בטוחים שהמחיר שלנו משקף את האיכות והמומחיות שאנו מביאים איתנו לכל פרויקט!

מחירי השירות שלנו מבוססים על היקף העבודה ואופייה, כאשר נשמח לספק לכם הצעת מחיר מפורטת ולהתנהל מולכם בשקיפות כדי שיהיה לכם ברור בדיוק על מה אתם משלמים. 

מילוי סדקים בקיר חיצוני

קירות חיצוניים חשופים כל הזמן לפגעי מזג האוויר, מה שהופך אותם לרגישים יותר להיווצרות סדקים עם הזמן. אנו מבצעים תיקון באמצעות מילוי סדקים בקיר חיצוני תוך שמציעים לכם הרבה יותר מפתרון קוסמטי – שכן אנו נדאג גם לטפל בבעיות הבסיסיות אשר מובילות לסדקים. עם צוות גדול In house יש לנו יכולת להתמודד עם בעיות וצרכים מגוונים, כמו גם עם עבודות בכל סדר גודל, כדי להחזיר את קירות המבנה למצבם האופטימלי.

תיקון סדקים חוזרים ונשנים

אם אתם מתמודדים עם סדקים חוזרים ונשנים זה סימן לבעיות מבניות גדולות יותר. הצוות שלנו מיומן ויודע כיצד להתמודד עם סדקים חוזרים ונשנים, כשהוא פועל להבין את הבעיה מן היסוד ולבחור בפתרונות אשר ימנעו הישנות. אנו תמיד מעדיפים שלא לתקן את הבעיה רק על פני השטח, אלא לרדת לעובי הקורה, ולהבטיח את היציבות והעמידות של הקיר לאורך שנים רבות. 

מסדקים לשיקום בטון

סדקים גם יכולים להופיע בקירות ובעמודים, בשל חשיפה ממושכת ללחות. הלחות יכולה לחדור עד לעובי הקורות, לגרום לקורוזיה ולחלודה, החלודה תגרום להתרחבות ותיצור לחץ שיוביל להופעתם של סדקים על הקורות ועמודי הבטון. במקרים האלו שיקום בטון יהיה חיוני וחשוב, ובלעדיו עשוי להיגרם נזק בלתי הפיך למבנה. לכן ברגע שמזהים חלודה, או סדקים חשוב לבצע שיקום בטון באמצעות חומרים מתאימים ועל ידי מומחים לתחום.

חומר למילוי סדקים

איכות החומרים המשמשים לתיקון סדקים חשובה להצלחת התהליך. במרום אנו משתמשים בחומרי מילוי ואיטום מובחרים בעלי תכונות כמו עמידות וגמישות. המחויבות שלנו לאיכות ומקצועיות, מבטיחה שהקירות שתוקנו על ידינו לא רק ייראו טוב, אלא גם יעמדו במבחן הזמן ויגלו עמידות מפני גורמים סביבתיים.

תיקון סדקים בקיר פנימי 

למרות שההתמקדות העיקרית שלנו היא בקירות חיצוניים, ללא טיפול מתאים, הבעיה עשויה לחלחל גם לקירות הפנימיים, ולכן אנו מספקים לכם פתרון הוליסטי הכולל תיקונים חיצוניים ופנימיים כאחד. 

פנו אלינו עוד היום לייעוץ, נשמח לשמור על היופי והשלמות של הבית או הבניין שלכם!

איטום מרתפים

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן