מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

איטום גגות במרכז – איטום גגות בירושלים, בתל אביב

בין אם זה החום הלוהט של אזור הדרום או הטמפרטורות הקרירות יותר בצפון, תנאי אקלים שונים דורשים פתרונות איטום ייעודיים. 

אנו במרום מבינים שלכל אזור גיאוגרפי אתגרי אקלים משלו, ולכן מספקים שירות איטום גגות לפי אזורים, אשר משמעותו: התאמת פתרון האיטום לתנאי אקלים של כל אזור באופן ספציפי. שנות הניסיון הרבות, המומחיות ועבודה עם חומרי איטום וטכניקות איטום מגוונות, אלו היתרונות שמאפשרים לנו לספק לכם פתרון איכותי ומקצועי שישמור על המבנה לאורך זמן ויספק לכם שקט נפשי למשך שנים רבות!

איטום גגות במרכז

אזור המרכז מאופיין עם כמות גבוהה של משקעים, לחות גבוהה ונופים עירוניים. פתרונות האיטום של מרום מותאמים להתמודד עם האתגרים הספציפיים שמציבים תנאים אלו, בין אם על ידי בחירה נכונה של חומרי גלם ובין אם על ידי שיטות עבודה המותאמות לביצוע פרויקטים של איטום ברחבי העיר. 

איטום גגות במרכז שם דגש על מניעת חלחול מי גשמים והתמודדות עם תנאים קשים של לחות, כדי למנוע עובש וטחב. פתרונות האיטום מיושמים באמצעות שיטות מתקדמות ועל ידי בחירת חומרי איטום המותאמים לאתגרים הייחודיים של אזור המרכז.

איטום גגות בתל אביב

תל אביב זו עיר חוף והקרבה שלה אל הים, מהווה גורם מכריע אשר משפיע על שיקולי איטום. במרום מבינים את האתגרים שסביבת החוף מציבה, ומציעים פתרונות איטום גגות בתל אביב אשר מיועדים להגן על מבנים מפני השפעות קורוזיביות, רטיבות, תנאי לחות וקרני שמש ים תיכונית חזקות. 

מעבר לקרבה לים, זהו אזור שמאופיין עם הרבה משקעים. חשיפה תדירה למשקעים ולחות ללא איטום יעיל ומקצועי, עלולה להוביל לחדירת מים למבנה, מה שבהמשך יגרום לנזק מבני, צמיחת עובש ופגיעה בשלמות המבנית לאורך זמן. 

איטום מקצועי ואיכותי המותאם לגגות של תל אביב, יכול למנוע את כל זאת, ולספק למבנים שונים הגנה מעולה מפני לחות ומים לאורך זמן.

איטום גגות בירושלים

גם לירושלים יש מאפייני מזג אוויר ייחודיים משלה, כמו למשל כמות גדולה של משקעים, או קור חודר לעצמות. מעבר לכך, בירושלים יש המון מבנים עתיקים שבנויים מאבנים ירושלמיות או מאופיינים עם אדריכלות ייחודית, ויש לבחור בפתרונות איטום מתאימים, הן למזג האוויר והן למשטחים שעליהם מיושמים. 

כמומחים לאיטום גגות על פי אזורים, וכחברה מורשית בענף האיטום, מרום מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים שיודעים כיצד לבחור את פתרון האיטום המתאים. אנו נעמוד בכל אתגר איטום גגות בירושלים, תוך שימוש בטכניקות חדשניות והתאמת חומרי האיטום הנכונים, כדי לשמור על המבנים שלמים, אטומים ומבודדים.

איטום גגות בצפון

אזור הצפון מתמודד עם מערך שלם של אתגרי מזג אוויר, החל בטמפרטורות קרירות, דרך רוחות חזקות ועד שלג באזורים מסוימים. עם מומחיות חוצת גבולות ואזורים, במרום יודעים כיצד להתמודד עם תנאי מזג האוויר האופייניים לאזור הצפון, ולבחור את פתרונות האיטום הטובים והיעילים ביותר.

פתרונות האיטום שלנו עבור אזור הצפון מאופיינים עם רמת עמידות גבוהה, עמידה בתקנים הסטנדרטיים והגנה חזקה מפני רוחות, משקעים מרובים וקור. פתרונות איטום גגות בצפון מבית מרום מציעים גמישות ויעילות כדי להגן על מבנים מפני הצטברות של שכבות שלג על הגג, על כל משקלן, כך שאתם יכולים להיות שקטים ולסמוך עלינו שנבחר פתרון איטום מתאים.

איטום גגות בדרום

גם איטום גגות בדרום מביא עמו כמה וכמה אתגרים, אך אין אתגר שגדול עלינו. אזור הדרום מאופיין עם תנאי מזג אוויר צחיחים, קרני שמש חזקות ובמקומות מסוימים גם שיטפונות, ולכל אלו צריך להיות ערוכים באמצעות פתרונות האיטום הנכונים, שיגנו על מבנים מחשיפה גבוהה לקרני UV, תנאי חום במהלך שעות היום ועוד.

במקרה של אזור הדרום, פתרונות איטום לפי אזורים לא רק עוזרים לשמור על השלמות המבנית, אלא שהם גם תורמים ליעילות האנרגטית ויכולים להפוך את הבית שלכם למקום מפלט נעים. 

בחירת סוג חומרי האיטום בהתאם לאזור

עבודה עם חברת איטום מקצועית ומנוסה היא קריטית גם בעת בחירת חומרי האיטום המתאימים. כחברה בעלת ניסיון עשיר, אנו יודעים כיצד להתאים את היריעות לאופי הפרויקט כמו גם לאקלים האופייני לאזור. יריעות  APP(Atactic PolyPropylene) למשל, יהיו בחירה מעולה באזורים אשר דורשים עמידות גבוהה יותר מפני קרינה וחום והן יתאימו לשימוש על גגות חשופים באזור הדרום או באזורים חמים אחרים. לעומת זאת, הן פחות יתאימו לשימוש בטמפרטורות נמוכות. 

לעומתן, יריעות SBS (Styrene-Butadiene-Styrene) פחות עמידות לקרני UV וחום, ולכן יתאימו ליישום במקומות תת קרקעיים, במקומות שאינם חשופים לשמש או באזורים קרים במיוחד, בהם הטמפרטורות צונחות מתחת לאפס. 

במרום מציעים לכם הרבה מעבר לאיטום גגות!

אנו מספקים שירות מקיף שמבין את הדרישות הייחודיות של כל אזור, בעזרתו של צוות מקצועי המסוגל להתמודד עם אתגרים מגוונים ביעילות ומקצועיות, מבלי להתפשר על רמת שירות בסטנדרטים הכי גבוהים.

בחרו במרום לאיטום גגות מקצועי המותאם לכל אזור בישראל!

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן