מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

רטיבות בקיר פנימי

לאתגרים הקשורים לרטיבות בקירות פנימיים יכולות להיות השלכות מרחיקות לכת, המשפיעות לא רק על האסתטיקה של המבנה, אלא גם על השלמות המבנית שלו. 

אנו במרום מזהים את הסיבות המובילות לרטיבות בקיר פנימי, החל מחדירת מי גשמים דרך סדקים ועד להידרדרות הדרגתית של חיפויי קירות או חולשות מבניות. בעזרתו של הצוות המנוסה שלנו, אנו ערוכים להתמודד עם אתגרים אלו במהירות וביעילות ולספק פתרונות מתקדמים ואיכותיים לכל בעיית רטיבות באמצעות איטום מקצועי. 

איתור רטיבות בקיר פנימי

כדי לזהות בעיות פוטנציאליות הקשורות לרטיבות יש לשים לב לנורות אזהרה. סימנים כמו סדקים בקירות חיצוניים, למשל, או רטיבות בקיר חיצוני בבניין משותף, משמשים כאינדיקטורים ברורים לכך שישנו צורך בהתערבות מקצועית.

אם זיהיתם סדקים בקירות חיצוניים, בלאי של המבנה או חיפוי קיר לקוי, או ששמתם לב לרטיבות בקיר פנימי, צרו איתנו קשר ואנו נשלח אליכם צוות של מומחים. המומחים המיומנים שלנו יערכו בדיקות מקיפות לקירות פנימיים וחיצוניים, גגות ומרזבים כדי לאתר במדויק את מקור הרטיבות. תהליך זה יסייע להחליט על שיטת הפעולה הרצויה – תיקון רטיבות או איטום מחודש.

תיקון ואיטום רטיבות בקיר פנימי

לאחר זיהוי הבעיה, אנשי המקצוע שלנו מחליטים על תוכנית פעולה מותאמת אישית, במקרים רבים, הצוות שלנו יידרש לבצע תיקון רטיבות בקיר פנימי. חברת מרום ביצעה לאורך שנות פעילותה תיקונים בהיקפים משתנים, תוך מינוף שיטות וטכנולוגיות מתקדמות למתן פתרונות מדויקים ומקצועיים. 

צוות המומחים שלנו מתמחה בשיטות שונות של תיקוני איטום, לרבות עבודות תיקון בגובה, בכך הוא מסייע להגן על מבנים לא רק מפני רטיבות אלא גם מאלמנטים חיצוניים, עובש ובעיות מבניות פוטנציאליות. במקרים בהם תיקונים ממוקדים אינם מספיקים, יעלה הצורך באיטום מחודש. איטום הינו תהליך קפדני הדורש מומחיות ושמירה על תקני התעשייה. כחברת איטום מורשה, לאורך כל שלבי הפרויקט, אנו מקפידים על עמידה בחוקים ובתקנים, ומבטיחים פתרון איטום יעיל שעומד במבחן הזמן.

איטום קירות חיצוניים

איטום יעיל של הקירות החיצוניים מאוד חשוב, ובכוחו למנוע בעיות הקשורות לרטיבות בקירות פנימיים. קירות חיצוניים משמשים כקו הגנה ראשון מפני גורמים סביבתיים כמו מי גשמים ולחות, ואיטום מקצועי יפחית את הסיכון לחדירת לחות שעלולה להוביל לאינספור בעיות בפנים המבנה. 

מטבע הדברים, רטיבות פוגעת באסתטיקה, היא מהווה איום משמעותי על שלמות המבנה, עלולה להוביל לצמיחת עובש ולפגוע באורך החיים של החומרים. בעזרת איטום קירות חיצוניים, ניתן למנוע בעיות הקשורות לרטיבות, ולהבטיח שהסביבה הפנימית תישמר יבשה, בטוחה ואסתטית לשנים רבות.

שיטות בנייה מודרניות המפחיתות את הסיכון לרטיבות 

השימוש בשיטות בנייה עכשוויות יכול להפחית משמעותית את הסיכון לבעיות רטיבות בקירות פנימיים. שיטות אלו כוללות:

  • שיטות קונבנציונליות (Conventional): קורות ועמודי בטון, בלוק, טיח ומערכת חיפוי, בנייה, סיבוב, אבן, עם מליטה רטובה.
  • פלטות מוכנות או מורכבות מראש (טרומי או טרומי מתועש): פלטות שיוצרו במפעל ומורכבות באתר הבניה, כמעין לגו.
  • שיטת ברנוביץ’: דומה לשיטה הטרומית, רק שבמקרה הזה הפלטות נוצקות במקום ולא מגיעות כיחידות מוכנות.

מחיר איטום רטיבות בקירות פנימיים וחיצוניים

מחיר איטום רטיבות בקירות פנימיים משתנה בהתאם לנסיבות המקרה הספציפי והיקף העבודה. ישנן עבודות איטום פשוטות יותר ותיקונים קלים, אשר מחיריהם ינועו בטווח של כמה מאות שקלים, לעומת עבודות המערבות שימוש בשיטות מתקדמות וציוד חדשני, בהיקף נרחב יותר, כך שמחיריהן יכולים להגיע לכמה אלפים.  

אנו תמיד שואפים לספק לכם את המחירים ההוגנים ביותר ולבצע עבודות איטום בצורה הכי מקצועית ותוך עמידה בכל התקנים הנדרשים. אם אתם מתמודדים עם בעיית רטיבות בקירות פנימיים מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר!

רטיבות קיר פנימי

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן