קבלן רשום מס' 36727

שיקום מבנים ושיפוץ מבנים

חברת מרום מתמחה בביצוע עבודות שיקום מבנים בסנפלינג ובשיטות מסורתיות, תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות של עבודות בגובה.

  • עבודות שיקום מבנים למוסדות ובניינים, כולל חידוש ושימור חזיתות המבנה
  • שירותי שיפוץ מלאים לבניין, כולל עבודות, טיח, צבע ושליכט.
  • חידוש חיפויים ואריחים 
  • ביצוע פרוייקט שימור מבנים
  • עבודות גמר ברמה גבוהה, תוך הקפדה על מקצוענות וכללי בטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

 

בנוסף לביצוע עבודות של שיקום מבנים ושיפוץ בשיטות המסורתיות – במות הרמה, פיגומים ומנופים, החברה מעסיקה גולשי סנפלינג מוסמכים לביצוע עבודות בגובה, אשר מבצעים את עבודות השיקום והשיפוץ על הצד הטוב ביותר. שיטת העבודה מותאמת לאופי הפרויקט עצמו, תוך התחשבות בכל השיקולים לרבות נוחות גישה ותקציב. אנו עובדים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר מתוצרת החברות המובילות, והתוצאות מדברות בעד עצמן.

עבודות שיקום מבנים הנקראות גם עבודות שיפוץ מבנים, הן פעולות שרצוי מאוד לבצע במבנים ישנים אשר יש להם היסטוריה של עשרות שנים. אחרי הכל, לא משנה כמה איכותיים היו חומרי הגלם מהם הוא נבנה, כל חומר נשחק ומתבלה עם הזמן. התוצאה: חיפוי חיצוני מצהיב, סדקים ושברים בחיפוי החיצוני, נפילה של אריחי חיפוי, איטומי חלונות שנשחקים ועוד.

ניתן לבצע עבודות שיקום ושיפוץ מבנים באמצעות שיטות מסורתיות כגון הקמת פיגומים שמאפשרים ביצוע עבודות בגובה, אולם במקרים רבים ניתן לבצע את העבודות באמצעות סנפלינג – שיטה חדשה יחסית, אשר יש לה יתרונות רבים. לא משנה באיזו שיטה בחרתם – חשוב מאוד שתבחרו חברה אשר מתמחה בתחום של שיקום ושיפוץ מבנים, ואשר מעסיקה אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים.

היתרונות של שיקום מבנים בסנפלינג

שיקום מבנה באמצעות סנפלינג היא הדרך האידיאלית להשגת מראה חדש לגמרי למבנה. זאת משום שבעזרת גלישת הסנפלינג יכול הגולש, שהוא גם משפץ ואוטם מוסמך, להגיע לכל אזור חיצוני במבנה ולבצע את העבודות בקלות ובמהירות.

בין העבודות שניתן לבצע באמצעות סנפלינג: תיקון סדקים, צביעה של כל המבנה מהקומה הראשונה, תיקון אריחי חיפוי או החלפה שלהם, איטום חיצוני של החלונות, ביצוע עבודות ריתוך במידת הצורך ועוד.

עבודות שיפוץ בסנפלינג ניתן לעשות בכל מקום אפשרי, גם בעיר או ביישוב בהם הבנייה צפופה ואינה מאפשרת הקמת פיגומים. בנוסף, מדובר בשיטה החוסכת הרבה מאוד זמן, שכן אין צורך בהקמה של פיגומים שלוקחת זמן, ובמקרים רבים גם חוסכת הרבה מאוד כסף, משום שכאשר שטח המבנה גדול הדבר מצריך הקמה של פיגומים רבים – שעולים לא מעט כסף.

מרום שיקום ואיטום מבנים – שיקום ושיפוץ מבנים על הצד הטוב ביותר

חברתנו מתמחה בתחום של שיקום מבנים בכל שיטות העבודה הקיימות, תוך התאמה מדויקת של אופן הביצוע לפרויקט ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

לקבלת מידע נוסף אודות עבודות שיקום ושיפוץ מבנים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

מידע נוסף בנושא שיקום ושיפוץ מבנים:

שיקום בטון

שיקום בטון

זקוקים לעבודות שיקום בטון במבנה המגורים שלכם? הבניין שלכם זקוק לעבודות שיקום וחיזוק? הגעתם למקום

קרא עוד »
מרום - איטום גגות דילוג לתוכן