מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

איטום מבנים

חברת מרום שיקום ואיטום מבנים מתמחה בביצוע עבודות איטום מבנים בגובה , תוך הקפדה על מקצועיות, בטיחות ושירותיות. החברה מספקת פתרונות איטום איכותיים ויעילים למניעת בעיות שונות במבנה.

צוות החברה כולל מהנדסי בניין ואוטמים מוסמכים ומנוסים שעברו הכשרה בטיחותית לעבודה בגובה. הצוות משתמש בציוד וטכנולוגיות מתקדמים כדי להגיע לכל נקודה במבנה הדורשת איטום או שיקום.

החברה ביצעה עשרות פרויקטים גדולים של איטום מבנים ברחבי הארץ, לשביעות רצון הלקוחות. הידע והניסיון שנצברו בחברה מאפשרים לה לספק פתרונות איטום יעילים ואיכותיים עם אחריות לטווח ארוך.

עבודת האיטום שמבצעת החברה כוללת איתור ואיטום נקודות תורפה במבנה על מנת לשפר את יעילות האיטום והשיקום של המבנה. האיטום נעשה תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר כדי למנוע חדירת מים, רוח ורעשים לתוך המבנה.

אם אתם גרים בבניין ישן חשוב שתשימו לב לסימנים של הזדקנות ותקלות פוטנציאליות בבניין. ככל שתשימו לב מוקדם לבעיות האיטום, כך ניתן יהיה לייעל את הטיפול בהן ולחסוך בעלויות.

עבודת האיטום שמבצעת החברה כוללת איתור ואיטום נקודות תורפה במבנה על מנת לשפר את יעילות האיטום והשיקום של המבנה. אם אתם גרים בבניין ישן חשוב שתשימו לב לסימנים של הזדקנות ותקלות פוטנציאליות בבניין. ככל שתשימו לב לסימנים קודם- כמו סדקים בקירות החיצוניים של הבניין, מרזב שלא מעביר את המים כהלכה, חריצים רבים מדי בקירות הפנימיים- כך תוכלו לבצע איטום ושיקום של המבנה ולחסוך נזקים עתידיים.

חשוב לבדוק כל בניין לאחר שנבנה ולאורך השנים בכדי לזהות תקלות פוטנציאליות לפני שהן קורות ואף למנוע את חלקן. כמו כן חשוב מראש לדאוג לפתרונות איטום של מבנים אשר מראש ידוע שהם ישנים או שיש בהם תקלות חוזרות או שלא בוצע בהם איטום בעבר.

עבודות איטום בניינים
עבודות איטום מבנה
איטום מבנה

הסיבות העיקריות לחשיבות של איטום מבנים הן:

הסיבה הראשונה לביצוע עבודת איטום היא מניעת פגעי מזג אוויר- מבנה שאינו אטום כהלכה בצורה מקצועית חשוף לכניסה של רוחות קרות ומזג אוויר חורפי בעונת החורף ובעונת הקיץ הוא מכניס פנימה חום חיצוני. מדובר בתאני מזג אוויר שאינם נוחים לדיירי הבניין ואיטום המבנה ימנע זאת.

הסיבה השנייה-מניעת כניסה של רעשים חיצוניים- כמובן שאי אפשר לבצע איטם מבנים בצורה כזו שלא נשמע בכלל מה קורה בחוץ אבל ברגע שהמבנה הוא אטום בצורה איכותית וטובה, רעשים קיצוניים מבחוץ לא ייכנסו לתוך הבניין ולא יפריעו לדיירים של הבניין.

הסיבה השלישית- מניעה של נזילות, רטיבות והיווצרות של עובד ופטריות. מעבר לעובדה שנזילות ורטיבות בקירות החיצוניים של הבניין עוברות במהירות לקירות הפנימיים שלו ועלולות לגרום להופעה של נזילות ורטיבות במדרגות של הבניין, במסדרונות של הקומות ואף בתוך הדירות עצמן, הופעה של עובד ופטריות היא גם לא אסתטית וגם מהווה איום בריאותי על מי שגר בבניין ולכן חשוב לטפל בנזילות קיימות ורטיבות קיימת וגם למנוע נזילות עתידיות ורטיבות אפשרית.

איטום מבנים הוא בהחלט לא דבר שיש להקל בו ראש ולכן חשוב להזמין חברה מקצועית המומחית באיטום מבנים ועבודה בגבהים בתחום שתבדוק את הבניין פנימית וחיצונית כולל את המרזבים את הצנרת ואת הגגות ולאחר מכן תחליט איפה צריך לבצע איטום חדש איפה צריך לתקן איטום קיים וגם תספק לדיירי הבניין דו”ח מסודר ומעודכן על מצבו של הבניין כולל איפה בוצע איטום. לאחר מכן חשוב לבצע מעקב מסודר ולהזמין את החברה בשנית במידה וישנן תקלות חוזרות או מופיעות תקלות חדשות  כמו לדוגמא נזילה שלא היתה קודם ומגיעה ממקור לא ברור או סדקים חדשים שהופיעו בקירות החיצוניים של הבניין ויש לאטום. חברה מקצועית תדע לבצע איטום של המבנה בכל המקומות הנדרשים כולל ביצוע עבודות איטום בגובה, הגעה לכל הנקודות המוסתרות והחבויות בבניין ודאגה שהבניין יהיה אטום מפני נזילות, רטיבות, פגעי רעש חיצוניים קיצוניים ופגעי מזג אוויר.

איטום מבנים - אינפורמציה

מידע נוסף בנושא איטום מבנים:

איטום חיצוני לבניין

איטום חיצוני לבניין

רטיבות בקירות היא בעיה נפוצה ומוכרת. היא יכולה להופיע בבית פרטי, בית משותף, דירה שכורה, דירת גג ואפילו בדירת מרתף. במידה והבעיה חוזרת על עצמה

קרא עוד »
מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן