מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

5 סיבות למה איטום גג המבנה אינו סובל דחייה

רטיבות שנוצרת על גג המבנה הינה דבר שרצוי לזלזל בו או לדחות את הטיפול בו, הריי לכם 8 סיבות למה איטום הגג של המבנה הינו משמעותי ביותר.

  1. רטיבות בתוך הבית – להסתובב בבית ולדרוך על רצפה לחה או משטח לח אינו דבר נעים או רצוי בתוך בית, סכנת החלקה, בוץ שיכול להצטבר בבית וסתם לכלוך אינו דבר שנעים בחיי היום יום שלנו, לכן חשוב מאוד לבצע איטום גגות באופן מיידי כאשר מגלים רטיבות בבית.
  2. רטיבות בקירות – רטיבות מהגג אשר נוזלת על הקירות עלולה לגרום לעובש בקירות, מצב שבהחלט לא נראה טוב אך קיר עם עובש גם לא טוב לבריאות של בניי הבית. עובש בקירות על לגרום לבקטריות ונגיפים אשר מובילים למחלות נשימה, ומחלות עור, לכן רצוי לטפל בבעיה באופן מיידי.
  3. חשיפה של חום בקיץ – עומס של חום בימיי הקיץ עלול להיכנס לתוך הבית עקב אי איטום גגות המבנה, מה שמחייב את בניי הבית לשימוש ייתר במזגנים ולהוצאה כספית ניכרת יותר, ולתחושה שהבית מאוד חם וייתכן גם לח ( תלוי באיזה איזור אתם גרים בארץ ובלחות באויר)
  4. רטיבות בגג – השימוש בגג הבית כחלק מביתכם באופן יום יומי ניזוק כאשר יש נזילה או רטיבות בגג, מעבר לכך שפחות נעים ללכת על משטח לך ורטוב, כל השימוש בגג בין אם יש לכם עציצים בריכה וכו’ הופך להיות בלתי נסבל כאשר כל שימוש בנוזלים גורם לרטיבות של הגג והמבנה.
  5. בית גידול ליתושים – משטחים לחים ומקורות מים עומדים מהווים חממה ליתושים, נקבות היתוש מטילות ביצים במשטחי לחים ורטובים במקורות מים עומדים, עקיצות היתושים אינן נעימות לבניי הבית, ועלולות להיות אך מסוכנות ומפיצי מחלות, לכן חשוב לבצע באופן מיידי איטום גגות או כל מקור רטיבות אחר.
איטום גג המבנה באופן מיידי

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן