מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

מעטפת בניין

כאשר מתגוררים בבניין משותף יש אינטרס לכל הדיירים שהבניין יראה טוב ומטופח ושמור- גם בזמן שהם מתגוררים בו בשביל סביבת מגורים נעימה ומטופחת וגם בשביל להעלות את ערך הדירה אם וכאשר ירצו למכור אותה. מעטפת הבניין היא החלק החיצוני של הבניין- הנראות שלו כלפי חוץ ומה שמאפיין את הבניין בו גרים ומעניק לו מראה מעוצב וחדיש והוא החלק הכי חשוב לשמור עליו, לעצב אותו וכמובן לשפץ כשצריך.

שיפוץ מעטפת בניין

כאשר הבניין כבר ישן ומאבד מהנראות שלו – הצבע מתקלף, מופיעים סדקים על גבי הקירות, מרצפות שבורות- אז הגיע הזמן לבדק בית של כל הבניין מבחינת נראות וגם מבחינה בטיחותית. לפעמים פגעים שנראים לדיירים כפגעים אסתטיים בלבד יכולים לפגוע גם בבטיחות הבניין ובעמידות שלו לאורך זמן לכן יש לטפל בהם כאשר הם מופיעים לראשונה ולא להמתין להחמרתם (כמו למשל סדקים על גבי הקירות החיצוניים של הבניין). חברה המבצעת עבודות שיקום מבנים תבצע עבודוץ שיפוץ לכלל מעטפת הבניין שיפוץ מעטפת בניין כולל לרוב שיפוץ עיצוב וחידוש של הכניסה הראשית והלובי- מצביעה של הקירות הפנימיים והחיצוניים, בדיקת תקינות המרזבים (שגם אותם אגב אפשר לצבוע ולעצב בהתאם לאופי הבניין), חיזוק עמודי הבניין וגם החלפת מרצפות שבורות ורופפות, תיקון מדרגות ומעליות בהתאם לצורך והוספת תמונות, כורסאות מעוצבות ועציצים שמעניקים לבניין מראה נקי מעוצב ואסתטי. שיפוץ מעטפת הבניין כולל גם לעיתים שיפוץ וסידור החניות במידה ויש וגם שיפור מראה הגינה המשותפת כל אלה יסיעו לבניין להיראות מטופח ומזמין יותר.

בחירת חברה מקצועית לביצוע שיפוץ לבניין

בכדי לבצע שיפוץ של כלל המבנה ברמה החיצונית  יש לתעדף את השיפוצים הנדרשים. כמו כן יש להעלות את כל הרצונות והצרכים של שיפוץ ושדרוג נראות הבניין בפני כלל הדיירים בבניין ולקבל החלטה משותפת של כל הדיירים בו או של רובם (על פי הסכם הדיירים בבניין) שכן נראות הבניין משפיעה על כל מי שמתגורר בו. קחו בחשבון שישנה חשיבות של נראות הבניין אבל גם של הבטיחות שלו ולכן חשוב לבצע קודם כל את עבודות השיפוץ שיכולות להוות מפגע בטיחותי ולהשאיר לסוף את אלה שנועדו לשפר את נראות הבניין מבחינת אווירה. בכדי לבצע את השיפוץ בצורה המיטבית יש לבחור חברה מקצועית שיודעת כיצד לבצע את השיפוץ בצורה יעילה מהירה מקצועית ובטיחותית. הדבר הראשון שיש לוודא הוא שבעל המקצוע הינו קבלן רשום עם התמקצעות בתחום. אותו קבלן צריך להיות קבל מקצועי המורשה לבצע את עבודות השיפוץ הנדרשות במעטפת הבניין. עליכם לדעת שאותו קבלן מקצועי מורשה יכול לבצע את אותן עבודות שיפוץ רק בליווי של מהנדס המומחה בעבודה הנדסית.  לאחר שמצאתם קבלן רשום מקצועי המורשה לבצע את שיפוץ מעטפת הבניין שלכם בצורה וודאו שהוא בעל ניסיון בבנייה ושיפוצים. מרום מתמחה בביצוע עבודות שיפוץ למעטפת בניין, איטום גגות, שיפוץ ותיקונים מבנים ועוד
תהליך שיפוץ מעטפת בניין
שיפוץ מעטפת בניין

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן