קבלן רשום מס' 36727

Search

יריעות PVC – פי וי סי לאיטום גגות, לבריכות, PVC שקוף

במידה ויש לכם צורך לבצע איטום של הגג – חלק ממנו או את כולו אתם בוודאי יודעים שקיימות בשוק כמה אפשרויות לביצוע איטום גגות בצורה טובה ואיכותית. לכל אחת משיטות האיטום הקיימות בשוק יש את היתרונות שלה ולכן חשוב להתייעץ לפני הבחירה של סוג האיטום עם קבלן איטום גגות מקצועי בכדי שיתאים עבורכם, יותר נכון עבור הגג שלכם את צורת האיטום המתאימה לו.

ביצוע איטום בעזרת יריעות PVC לגג:

אחת המשיטות האיטום המוכרות יותר בשוק היא שיטת האיטום על ידי שימוש ביריעות PVC. במידה ואינכם מכירים במה מדובר, יריעות PVC הינן יריעות עבות רחבות וגמישות שעמידות בפני קרני השמש ולכן מאוד נפוצות באיטום גגות ובידוד גגות גם כן.

ישנם סוגים שונים של יריעות PVC – יש יריעות שקופות לחלוטין, יריעות עם גוון מעט חלבי, ויריעות בגוונים שונים. כמו כן יש יריעות PVC המיועדות במיוחד לשימוש בבריכות שחייה.

ברוב המקרים וברוב הגגות ניתן לבצע איטום מלא לגג בעזרת יריעות PVC גם כאשר יש צורך לבצע שיפוע וגם כאשר יש צורך להחליף את כל הגג. עם זאת יש לקחת בחשבון שביצוע איטום בעזרת יריעות PVC לגג הינו יקר יחסית לסוגי איטום אחרים. האיטום בעזרת היריעות צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע המומחים בשיטה זו שכן יש לבצע אותה בעזרת אבזור ומכשור מתאימים.

יתרונות שיטת האיטום בעזרת יריעות PVC הם מספר: ראשית, היריעות עמידות ביותר בפני קרני UV ולכן יכולות לשמש לאיטום לטווחי זמן ארוכים. שנית, הן גמישות וניתנות לעיצוב בהתאם לצורת הגג. שלישית, הן זמינות במגוון רחב של גוונים ודוגמאות, מה שמאפשר לקבל תוצאה אסתטית. ולבסוף, שיטת האיטום ביריעות PVC היא שיטה מהירה ויעילה ולכן חוסכת בעלויות.

היתרונות בביצוע איטום יריעות PVC לגג:

  • יריעות PVC ניתן להשיג בשלל צבעים כאשר הצבע הפופולארי ביותר ביריעות אלה הוא הצבע הלבן
  • ניתן לבצע איטום יריעות PVC לגג כאשר מדובר בגגות מסוגים שונים- גגות מבטון, גגות מפנלים מבודדים וגגות של איסוכרית.
  • ניתן להשתמש ביריעות PVC לאיטום מבני אש שונים בגלל העמידות שלהן בתנאי חום קיצוניים
  • ניתן להשתמש ביריעות PVC בכדי לבצע איטום למאגרי מים למיניהם ביניהם בריכות שחייה, למרפסות, למשטחים תת קרקעים וגם לאיטום כללי של יסודות בנייה וקרקע שונים.
  • יריעות PVC עמידות בפני פגעי מזג האוויר ועמידות בתנאי מזג אוויר שנחשבים קשים כמו קור חיצוני או חום חיצוני. העמידות של יריעות ה PVC בקרני השמש הופכת אותן לפופולארית במיוחד להתקנה על גגות בארץ בגלל החשיפה המרובה לשמש רוב ימות השנה.
  • יריעות PVC עמידות באופן מיוחד בפני חומרים כימיים וכימיקליים למיניהם
  • יריעות PVC עמידות למשך שנים רבות ומהוות פתרון מעולה לאיטום גגות לאורך זמן.

 

כאשר לא ניתן לבצע איטום של הגג באף צורת איטום אחרת או במקרים בהם בוצע איטום אשר לא צלח, ההמלצה היא לבצע איטום לגג על ידי שימוש ביריעות PVC כאשר הדגש שוב הוא על ביצוע האיטום על ידי חברת איטום גגות מקצועית המומחית בתחום שיודעת להתאים את סוג האיטום לגג ולבצע את האיטום בצורה המקצועית, המהירה והטובה ביותר.

איטום יריעות PVC לגג
יריעות PVC לגג

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן