מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

חומרים לרטיבות

כאשר אנחנו מגלים רטיבות בחלק כלשהו בבית כמו למשל בקיר או בגג אנחנו ממהרים לחפש חומרים לרטיבות בכדי לבצע איטום גגות או איטום קירות. בשוק קיים מבחר רחב של חומרים לרטיבות ולטיפול בהם ולכן כדאי שתכירו אותם לפני שתבחרו מה מתאים לכם.

חומרים לרטיבות- חומרי איטום שמיועדים לקירות החיצוניים בבית:

אל תמהרו לבחור חומרים לרטיבות לטיפול בהם לפני שהזמנתם איש מקצוע שמכיר את התחום, ידע לאבחן את מקור הרטיבות והנזילה, יטפל בו ורק לאחר מכן יבחר עבורכם חומר איטום רלוונטי ומתאים לביצוע העבודה. כמו כן איש מקצוע ידע להתאים את סוג העבודה למקום הרטיבות ולמקור שלו ובמידה ותידרש ביצוע של עבודה או עבודות בגובה ידע לספק את השירות בהתאם.

הסוגים של חומרי האיטום הקיימים בשוק:

איטום צמנטי- חומר האיטום האיכותי ביותר שמתאים לביצוע של איטום של הקירות החיצוניים ושל הקירות הפנימיים. מדובר בחומרים גמישים שמשמשים למילוי מגוון רחב של סדקים במגוון רחב של משטחים כמו רצפות, תקרות, קירות וכדומה. ניתן לשימוש על ידי מריחה או על ידי התזה.

איטום קריסטלי- חומר איטום ברמה גבוהה ואיכותית במיוחד- החומר היחיד שחודר לתוך הבטון ואוטם אותו מבפנים ולא רק בצורה שטחית. החומר הינו חומר איכותי וחזק שמחזיק מעמד לאורך שנים ומחזק את המבנה.

איטום אפוקסי-  חומר האיטום הזה משמש לצורך איטום של סוגי שונים של מבנים, גשרים ומאגרי מים. מדובר בחומר עמיד בפני חומרים כימיקלים שונים, חום וכן בידוד חשמלי. יש צורך להכין את השטח היטב טרם הנחת החומר שכן מדובר בחומר שרגיש ללחות בשמן שמשתמשים בו.

איטום ביטומאני- חומר במרקם של זפת שמעניק שכבה אטומה בפני לחות ונזקי מזג אוויר. ניתן ליישם אותו על מגוון תשתיות -מרתפים, רצפות, מבנים תת קרקעיים וניתן להשתמש בו על ידי מריחה או על ידי התזה.

חומרים לרטיבות נוספים שנפוצים בתחום האיטום הינם החומרים הבאים- איטום פוליאוריטני, איטום עם עצרי מים שתפקידם למנוע חדירה של מים כמו עצם מים מגומי או עצר מים PVC ואיטום מתקדם במיוחד כמו איטום סילר.

חומרים לרטיבות עם גימור דקורטיבי:

במידה ואתם מעוניינים לבצע איטום וגם להעניק גימור דקורטיבי קיימים בשוק שני חומרי איטום רלוונטיים- איטום צבע אלסטי שמעניק איטום לקירות חיצוניים וגם גימור צבע לבן גמיש שמיועד לאיטום ומניעה של היווצרות סדקים. כמו כן קיים איטום פולימרי שבנוסף לאיטום איכותי ברמה גבוהה הגימור שלו הינו ציפוי דקורטיבי לקירות החיצוניים.

חומרים לרטיבות

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן