מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

התקנת מרזבים

מתי בפעם האחרונה הסתכלתם למעלה על גג הבניין או לאורך הקיר שמוביל למטה וווידאתם שהמרזב החיצוני שלכם תקין? האם אתם בתור דיירי הבניין בכלל מודעים לכך שיש מרזב שעובד? האם הוא עובד? קודם כל חשוב שתוודאו שאכן יש מרזב והוא עובד כמו שצריך ושהוא מותקן בצורה נכונה שכן מרז לא תקין מהווה סכנה בטיחותית וההוצאות הכספיות הן נטל על כל דיירי הבניין. אבל חשוב שתבינו קודם בשביל מה בכלל צריך מרזב חיצוני בבניין- המטרה העיקרית של מרזב חיצוני בבניין מגורים הוא הובלה של מי הגשמים שיורדים על גג הבניין היישר אל הקרקע. ברגע שיש מרזב חיצוני תקין המים לא מתנקזים על גבי הגג של הבניין ולא נוצר עליו עומס מה שיכול להוות סיבה להיווצרות נזילות, רטיבות ואפילו קריסה של הגג בסופו של דבר.

עבודת התקנת מרזבים בבניינים

חברת מרום מספקת שירות התקנת מרזבים בבתים ובניינים בצורה מקצועית ובטיחותית. כאשר לא מותקן בגג מרזב חיצוני כלל או שמותקן בו מרזב חיצוני אך לא בצורה תקינה הדבר יוביל עם הזמן להצטברות מים על הגג, לנזילות, לרטיבות בתוך הדירות, להצפות ואפילו לקריסה פוטנציאלית של הגג. לכן חשוב לבצע התקנת מרזב חיצוני עם חברה המומחית בכך ומבצעת את ההתקנה בצורה בטיחותית ויעילה וגם מבצעת בדיקה של המרזבים לפני עונת הגשמים, במהלך עונת הגשמים ובסיומה לוודא שהמים עוברים במרזב בצורה תקינה וזורמת.

מרזב חיצוני הוא חלק בלתי נפרד מהמעטפת החיצונית של כל בניין בין אם מדובר בבניין מגורים ובין אם מדובר בבניין שבו עובדים- הוא בעל תפקיד שימושי שכן ניתן להעביר ממנו מים היישר לכלים ייעודיים למיחזור מים או ישירות להשקיית הגינה וכאמור גם תפקיד בטיחותי. כאשר לא מותקן מרזב חיצוני בבניין הדבר מהווה סכנה בטיחותית מיידית, נזק מהותי לתשתיות של הבניין ופגיעה באורח חיי הדיירים וגם בירידה של מחיר הבניין בשוק וערך הדירות שבו.

על מנת למנוע ממי הגשמים, בעיקר בתקופות גשומות במיוחד, לחלחל את קירות הפנימיים של הבניין ולייצר רטיבות, לחות ונזילות בדירות שממוקמות בקומות התחתונות בבניין חשוב במיוחד לוודא שחברה מקצועית מתקינה את המרזבים. מרום מתמחה בביצוע עבודות איטום בניינים והתקנת מרזבים, אנו מחזיקים בכל האישורים הדרושים על מנת לבצע עבודות בגובה בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה.
החברה מספקת שירותי בדיקת מרזבים קיימים לצד ביצוע תיקונים והתקנת מרזב חדש וכל זאת בכדי לשמור על מרזב תקין, זרימה תקינה של מים ובניין בטיחותי.

התקנת מרזב

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן