מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

איטום בסנפלינג

הופיעה רטיבות בקירות? הצבע על גבי הקיר מתקלף או מתנפח? אתם עולים בחדר המדרגות ומרגישים רוח קרירה? אל אלה הם סימן שהקירות החיצוניים של הבניין שלכם לא אטומים. במצב בו הקירות לא אטומים יש צורך להזמין קודם כל חברת איטום שתבצע איטום חיצוני לכל הבניין, בכדי למנוע תקלות עתידיות ובמקביל לבדוק את מקור הופעת הרטיבות בכדי לטפל בו.

הפתרון לבניין שלכם הוא איטום בסנפלינג:

חברת איטום מקצועית ואמינה לפני שתתחיל לבצע איטום קירות חוץ, תבצע בדיקה מקיפה של כל הקירות החיצוניים של הבניין וזאת על מנת לבדוק אם יש מקורות לנזילה או לרטיבות שנראים לעין ואם ישנן בעיות שכבר אפשר לסמן. כמו כן יש לבדוק את מצב הטיח המכסה את קירות המבנה, אם יש סדקים ומה העומק שלהם ולאן הם מגיעים ואת מצב האיטום הקיים כיום בבניין – בקירות החיצוניים, בגג, במרפסות, מסביב לחלונות ואף במרזבים.

כאשר מדובר בבניין מגורים ויש בו כמה דירות סביר להניח שהוא מתנשא לגובה ולכן יש צורך להגיע למקומות גבוהים ופינות דחוקות שקשה להגיע אליהן בכדי לבצע את האיטום הנדרש. לצורך כך יש לבצע איטום בסנפלינג. ביצוע איטום בסנפלינג מאפשר לבצע את האיטום של הקירות החיצוניים של הבניין, של הגג, המרזבים וכל פינה אחרת שנדרש בה איטום בבניין בקלות וביעילות

מרום שירותי איטום בסנפלינג:

  • איטום בסנפלינג מייתר את הצורך בהקמת פיגומים – אין צורך להקים פיגומים שהם גם מפריעים לדיירי הבית ביום יום, גם מכערים מאוד את הבניין לאורך כל תקופת העבודה וגם יקרים יחסית לביצוע איטום בסנפלינג.
  • כמו כן פיגומים תופסים לא מעט מקום ויכולים לגרום ללכלוך ואף לנזק בחצרות הבתים, בחצרות המשותפות ובחניות וגם למנוע חניה בחניות הבניין בזמן שהם קיימים.
  • איטום בסנפלינג מקצר את זמן העבודה- ברגע שלא מקימים ומפרקים פיגומים זמן העבודה מתקצר באופן משמעותי שכן עובד אחד או יותר יבצעו את העבודה מהר יותר בגובה.
  • איטום בסנפלינג מאפשר להגיע לפינות נסתרות, נדחקות, ורחוקות ביתר קלות ולבצע איטום בכל מקום הנדרש
  • איטום מבנים בגובה הינו בטוח ובטיחותי ומתבצע על ידי אנשי מקצוע היודעים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר תחת פיקוח קפדני דבר המייעל משמעותית את עבודת האיטום.

איטום קירות חיצוניים של הבניין הוא פעולה שיש לבצע בכל כמה זמן בהתאם למצב הבניין ובמידה ויש נזילות ורטיבות או הרעה במעטפת החיצונית של הבניין. כאשר מדובר בבניין דירות משותף עלויות הטיפול וביצוע האיטום מתחלקות בין דיירי הבית שכן הקירות החיצוניים של הבניין מוגדרים כרכוש משותף של כלל הדיירים בבניין.

איטום בסנפלינג

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן