קבלן רשום מס' 36727

Search

איטום בניינים

למרות שאין יותר מדי בניינים ישנים בארץ ישראל הם ישנים מספיק בשביל שיידרש לבצע בהם איטום חיצוני ותיקון של ליקויים שונים. פגעי מזג האוויר, הבנייה שהתיישנה ועוד סיבות גורמות לכך שיש צורך באיטום בניינים גם אם הם לא ישנים מאוד.

מתי יש צורך בביצוע איטום ?

ברגע שמדובר בבניין שכבר אינו חדש, בעיקר אם זה בניין בן כמה עשרות שנים חשוב לעקוב באופן קבוע אחר נזקים פוטנציאליים וסימני הזדקנות שעלולים לגרום לנזק- קירות שנוצרים בהם סדקים והרבה חריצים, נזילות שמתחילות להופיע ביותר מדירה אחת ומקורן בקירות חיצוניים, מרזבים סתומים. חשוב לבצע מעקב אחר הבניין באופן קבוע -בדיקה של הקירות החיצוניים וגם של הגגות, המרזבים והצנרת. במידה ומדובר בבניין רב קומות חשוב להזמין חברה מומחית שמבצעת שיקום מבנים ועבודות איטום בגובה בהתאם.

חברה מקצועית תדע להעריך מתי הבניין הוקם או לברר מתי הבניין עבר שיפוץ ואם ומתי יש צורך בביצוע איטום- בקירות החיצוניים ובגג או רק באחד מהם. יש צורך לבצע סקירה מקיפה כל כמה זמן גם בבניינים חדשים -בדיקה של הקירות הפנימיים והקירות החיצוניים וגם בדיקה של הגג בכדי לוודא אם ביצוע איטם מחדש כאשר הבניין שופץ ולא לחכות שיקרה נזק בכדי לתקן אותו ולחדש את האיטום או לבצע איטום חדש.

איפה צריך לבצע איטום בניינים?

בכל בניין מגורים בעיקר אם הוא ישן או עבר שיפוץ. בניין אשר לא אטום כמו שצריך עתיד להינזק- מים ורטיבות יכולים להיכנס דרך הקירות החיצוניים ולהגיע לקירות הפנימיים ולייצר רטיבות נזילות ועובד שיהיה קשה לטפל בהם לאחר יד. כמו כן בעונת החורף יהיה קר מאוד בבניין ובעונת הקיץ יהיה חם מאוד בבניין שכן ברגע שהבניין אינו אטום לגמרי מזג האוויר ייכנס אליו בצורה פתוחה ויפריע לדיירים בו.

יש צורך באיטום מקצועי בכל בניין שכן גם מזג האוויר יפריע לדיירים, גם הרטיבות והלחות יכולות לייצר פטריות ועובש שעלולות אף לסכן את הדיירים בבניין וכל עוד הבניין לא אטום בצורה מקצועית וטובה- יסבלו דיירי הבניין מהליקויים הללו וגם מרעש חיצוני של הרחוב. לכן חשוב לבדוק בכל בניין אם יש בו צורך באיטום על בסיס קבוע ולבצע איטום בניינים באופן שוטף בכל הבניינים בהם מתגוררים אנשים.

איטום בניינים הוא עבודה שדורשת מיומנות ומקצועיות ולרוב יש צורך לבצע איטום בניינים בגובה ולכן חשוב שתבחרו חברה מקצועית המומחית בתחום ותוכל להציע לכם בדיקה יסודית של הבניין, איטום מקצועי וכולל של כל הבניין וגם ביצוע עבודות בגובה במידת הצורך. אל תחכו לרוחות העזות לרעש מבחוץ ולרטיבות בקירות- אם הבניין שלכם יש או שכבר מתחילים להופיע סדקים על גבי הקירות החיצוניים- הזמינו חברה מקצועית לביצוע עבודות שיקום ושיפוץ.

עבודות איטום בניינים

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן