קבלן רשום מס' 36727

Search

איטום בגובה

פגעי מזג האוויר ביחד עם מספר השנים שבהן הבניין קיים משפיעות על האיכות שלו גם מבחינה חיצונית וגם מבחינה פנימית כאשר הקירות החיצוניים של הבניין הם הראשונים להינזק. בעוד מבפנים יותר קל לבצע תיקונים טיפולים משמרים ועבודות איטום למיניהן, עבודות איטום בקירות החיצוניים של הבניין ובמקומות כמו גגות, מרזבים וחלונות בעיקר בקומות גבוהים מצריכים עבודה מקצועית ומותאמת.

עבודות איטום בגובה איטום קירות חיצוניים:

חברת איטום, כל חברת איטום שמבצעת עבודות איטום בבניינים או ליתר דיוק בקירות החיצוניים של בניינים מציעה שירותים של איטום בגובה. הכוונה של איטום בגובה היא בעצם  שימוש בסנפלינג  וזאת על מנת לבצע את התיקונים והאיטום הנדרש בצורה מקצועית ובטוחה שתאפשר לבצע איטום לקירות החיצוניים של הבניין ולא תפריע לדיירי הבניין בזמן ביצוע האיטום. חשוב לדעת שביצוע איטום בגובה דורש הכרה עם התחום, מקצועיות בלתי מתפשרת וניסיון ולכן אין להתפשר על חברת האיטום שאתם בוחרים!

יתרונות איטום בגובה:

כאשר מבצעים איטום בגובה על ידי שימוש בסנפלינג מבטלים את הצורך בפיגומים. פיגומים מפריעים לדיירי הבניין בזמן ביצוע עבודות האיטום, יכולים לסכן את העוברים והשבים וגם גורמים ללא מעט לכלוך ובלגן בזמן שצריך לחסום את רוב החניות והסביבה הקרובה של הבניין כמו גינות משותפות וכדומה. כאשר האיטום מתבצע ללא פיגומים אין פגיעה בבניין. ייתור הפיגומים לא רק מהווה יתרון מבחינה אסתטית ומבחינת נוחות אלא מוזיל באופן משמעותי את מחיר ביצוע האיטום של הקירות החיצוניים של הבניין וגם מקצר את זמן הפעילות.

אנשי מקצוע המבצעים עבודות איטום בגובה יודעים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, המהירה ביותר והמקצועית ביותר- וזה אומר להגיע לכל הפינות הרחוקות הנסתרות והקשות בבניין, לבצע איטום בכל נקודה נדרשת וגם לוודא שאין נזילות או רטיבות שהתפספסו ולהזמין אנשי מקצוע נוספים במידת הצורך. העבודה נעשית על ידי אנשי מקצוע המומחים בתחום תוך כדי פיקוח של אנשי מקצוע נוספים וכך נמנעות תאונות מיותרות.

איטום בגובה הוא האפשרות המומלצת ביותר לביצוע עבודות איטום בבניינים כאשר מדובר בבניינים גבוהים ובאיטום של קירות חיצוניים. אנשי מקצוע של חברות איטום מקצועיות יוכלו לבצע את עבודת האיטום בגובה על ידי שימוש בסנפלינג ובכך לייעל באופן משמעותי את תהליך האיטום, לקצר אותו וגם להוזיל את המחיר. כל זאת בזמן ביצוע עבודת האיטום בצורה הטובה ביותר שתשמור על הבניין לאורך זמן. איטום בגובה בעזרת סנפלינג מאפשר להגיע לכל הנקודות המרוחקות והנסתרות בבניין ואף לנקות מרזבים וגם לבצע איטום בקומות גבוהות במיוחד ובגג של הבניין ולכן הוא נחשב כאופציה המומלצת ביותר לביצוע איטום בגובה.

איטום בגובה

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן