מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

שיפוץ בניין

חברת מרום איטום ושיקום מבנים מספקת שירותי שיפוץ מבנים ובניינים כולל ליווי מלא בשיפוץ בניין משותף ושיקום מבנים, לרבות חיזוק אריחים, צביעת המבנה החיצוני, שליכט ועוד.

מתי צריך לבצע שיפוץ לבניין

כאשר גרים ביחד בבניין משותף יש לא מעט אחריות משותפת על כל הדיירים ביחד. כאשר משהו מתקלקל בבניין או שצריך לתקן אותו אז האחריות והעלות חלה על כל הדיירים ביחד בין אם יש הסכמה של כל אחד ואחד מהדיירים או רק של הרוב לפי הפרוטוקול. זה יכול להיות רצון משותף של הדיירים לייפות את המבנה ולשדרג את הנראות שלו או מצב של בניין ישן שחייב שיפוץ, כך או כך חשוב לבחור חברה מקצועית ולהתכונן לשיפוץ שישפיע על כל דיירי הבניין.

איזה סוגי שיפוצים קיימים? חיזוק המבנה, שיפור החזית ועוד 

ישנם תיקונים ושיפוצים שחובה לעשות בכדי לשמור על הבטיחות והנראות החיצונית וישנו שיפוץ שכדאי ומומלץ לבצע בכדי שיהיה יותר נעים להתגורר בבניין וגם בכדי להעלות את ערך הדירה אם וכאשר תרצו למכור אותה. כל שיפוץ כמובן עולה בהתאם ולכן חשוב לבדוק ולברר מה חשוב וחובה לבצע ומה כדאי ומומלץ ורק לאחר מכן לתעדף את סוגי השיפוץ בבניין המשותף ולבצע את מה שניתן.

חיזוק עמודי המבנה – שיפוץ במבנה משותף שהוא חובה. כאשר עמודי הבניין כבר ישנים או שאינם חזרים מספיק הבניין כולו עומד בסכנה. חשוב לחזק את העמודים מיסודות הברזל שלהם בכדי לחזק את בסיס הבניין ולהפוך אותו לעמיד יותר. ישנו תהליך שלם של חיזוק עמודי בניין בצורה נכונה ובטוחה שנועדה ליצור חוזק ויציבות בבניין ואין להקל בכך ראש.

שיפור חזית המבנה – הנראות של הבית בו אנו גרים, הבית הפרטי והמבנה כולו , חשובה במיוחד למתגוררים בו מבחינת יופי ואסתטיות אבל לא רק. ברגע שחזית הבניין מלאה בסדקים לדוגמא בקירות החיצוניים אז גדלים הסיכויים לכניסת לחות רטיבות חום וקור. לכן יש חשיבות לדאוג לחזית הבניין (ולמראה הכללי של הבניין ) ולנראות שלו גם בכדי שיישמר וגם בכדי שיראה טוב ומזמין להיכנס אליו.

הוספת מעלית כחלק מהשיפוץ – כאשר מדובר בבניין עם הרבה קומות או שיש בו אנשים עם מגבלות פיזיות זוהי אחת האופציות העדיפות על דיירי הבניין. מעלית מקלה על דיירי הקומות העליונות ומעלה את ערך הדירות בבניין.

שיפוצים ותיקונים קבועים- באופן קבוע חשוב לוודא שלובי הבניין, חדרי המדרגות והקומות נמצאים במצב טוב ובטוחים למעבר הדיירים. במידה ויש מרצפות רופפות, סדקים בקירות, מדרגות שבורות ותקלות קטנות שכאלה הן יכולות גם לכער את נראות הבניין וגם להיות מסוכנות. לכן חשוב לבדוק את כל השטחים המשותפים- לחזק מרצפות רופפות, להחליף אם צריך, לתקן מדרגות שבורות או חלונות שבורים, לוודא שאין סדקים בקירות החיצוניים ולעשות בקרה של הופעת רטיבות ולחות בנקודות מסוימות בבניין. כמו כן צביעה של הקירות החיצוניים והפנימיים הם חלק משיפוץ בניין משותף בנוהל.

שיפוץ בניין

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן