מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

צביעת מבנים

אם החלטתם לצבוע את בניין המגורים המשותף שלכם בכדי לשדרג את המראה שלו אז בטח כבר התחלתם לחפש אנשי מקצוע. אם התחלתם לחפש אנשי מקצוע בטח כבר הבנתם שלא מדובר בצבעי שמגיע לבניין צובע את הקירות החיצוניים שלו והולך. צביעת בניינים היא עסק מורכב שאין לעשות על רגל אחת וחשוב לבצע אותו בצורה בטיחותית ומקצועית שכן רוב הבניינים הזקוקים לצביעה מחדש הינם ישנים וכמו כן כל הבניינים חשופים לפגעי מזג האוויר וצריכים להיות מתוחזקים בהתאם כך שרק צביעה לא תועיל.

ביצוע בדיקה לפני צביעת בנינים:

רגע לפני שבוחרים צבע חדש לשדרוג מראה הבניין ומתחילים לצבוע (יותר נכון מזמינים איש מקצוע לצבוע את הבניין) יש צורך לבצע בדיקה מקיפה של הקירות החיצוניים של הבניין בעיקר אם מדובר בבניין ישן. יש לבדוק את הסדקים ואת העמודים התומכים, לבדוק שאין רטיבות ולחות שמסמלים שיש נזילה במקום כלשהו בבניין ולהזמין חברת איטום לבצע איטום בקירות החיצוניים של הבניין. רק לאחר מכן ניתן לבצע צביעה של הקירות החיצוניים של הבניין. קחו בחשבון שצביעה של הקירות החיצוניים של הבניין שונה לגמרי מצביעה של קירות פנימיים בדירה- יש צורך בצבעים מיוחדים, איש מקצוע שיודע לבצע את העבודה בגובה וגם לעבוד לפי שלבים מסודרים.

שלבי העבודה בצביעת מבנים:

השלב הראשון בצביעת מבנים – בחירת חברה מקצועית שיודעת לבצע עבודת צביעה בגובה  וזה כולל רתמות, מנופים, ערסלים מיוחדים ואנשי מקצוע עם תעודה וותק וניסיון בתחום. אותה חברה צריכה לתת לדיירים הערכה של מחיר צביעת הקירות החיצוניים של הבניין וגם זמני עבודה של צביעת הקירות החיצוניים של הבניין

השלב השני בצביעת מבנים- ניקוי המבנה. לאחר שחברת האיטום סיימה לבצע איטום של הקירות בצורה מקצועית יש לבצע ניקוי יסודי של המבנה, ווידוא שאין יותר סדקים ושלא חסרים אריחים בחיפוי של הבניין. שלב ניקוי המבנה הוא שלב מאוד חשוב וקריטי בתהליך ששכן אם התגלו סדקים נוספים יש לבצע איטום שלהם ואם התגלו כתמי לחות או עובש זה אומר שיש נזילה ויש לאתר את המקור שלה. רק לאחר ניקוי יסודי של הקירות וגירוד הצבע הישן ניתן להתחיל לבצע את השלב השלישי והאחרון והוא צביעת הקירות החיצוניים של הבניין.

השלב השלישי בצביעת מבנים- צביעת הקירות החיצוניים של הבניין. חברת צביעה מקצועית תדע לבחור את סוג הצבע המתאים והתואם מבחינת איכות וצבע לבחירת הדיירים. לרוב רצוי לצבוע את הקירות החיצוניים בצבע שדומה כמה שיותר לצבע של האבן שהשתמשו בה לבנות את הבניין בהתחלה אך אין חובה בכך וכאשר מחליטים לחדש את הנראות החיצונית של הבניין אפשר לבחור צבע אחר ולשדרג את המראה של הבניין באופן משמעותי.

חברת מרום מספקת שירות שיקום מבנים לבניינים כולל  צביעת מבנים, שיפוץ ותיקון סדקים ועוד. לפרטים והצעת מחיר צרו קשר

 

צביעת מבנים חיצונית

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן