מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

עבודות סנפלינג – איטום בסנפלינג

רוב האנשים כאשר אומרים להם את המילה ‘סנפלינג’ הם ישר חושבים על טיול בטבע בו גולשים מצוק לצוק ושאר מכשולים בגובה כשהם קשורים בחבלים. אמנם מדובר בפעילות טבע מותאמת לטיולים וכיפית במיוחד אבל ישנם גבם עבודות רבות שקשורות בשיפוץ ובנייה אשר ניתן לבצע בעזרת סנפלינג.

אילו עבודות סנפלינג אפשר לבצע בבנייה:

יש לא מעט עבודות שניתן לבצע בבנייה כאשר מדובר בשיפוץ בניין, בדיקה של הבניין ואפילו איטום של קירות חיצוניים של הבניין וכל זאת ניתן לבצע על ידי עבודות סנפלינג. היתרונות הם ברורים ומשמעותיים- מדובר בעבודות שהן זולות ומשתלמות יותר יחסית להקמה ופירוק של פיגומים, הן לא עבודות שדורשות כוח עבודה רב, ניתן לבצע עבודות סנפלינג בזמן קצר יותר וביעילות רבה יותר שכן ניתן להגיע לכל הנקודות המוסתרות והמקומות שקשה להגיע אליהם בכל דרך אחרת. אנשי מקצוע המבצעים עבודות סנפלינג בגובה עושים זאת במקצועיות, יעילות, בטיחות ובכך חוסכים רבות לדיירי הבניין.

עבודות סנפלינג על מנת לבצע צביעות קירות- אם הטיח על גבי הקירות החיצוניים של הבניין מתקלף או שהצבע כבר דהה ואפילו אם רוצים לחדש את הצביעה של הבניין או לצבוע אותו בצבע אחר יש להגיע לכל הקומות גם הגבוהות ולצבוע בדיוק גם מסביב לחלונות ובפינות הכביכול של הבניין. זאת ניתן לבצע על ידי צביעת בניינים בגובה בעזרת שימוש בסנפלינג.
עבודות סנפלינג על מנת לבצע חיפוש ואיתור תקלות- כאשר ישנה רטיבות בקיר פנימי של אחת הדירות או קור קיצוני בחדר המדרגות סביר להניח שמדובר בתקלה בחלקו החיצוני של הבניין ולכן יש לאתר אותה ולמצוא אותה. בעזרת שימוש בסנפלינג ניתן ביתר קלות לאתר את הבעיה ולטפל בה או להעביר את הטיפול לאיש מקצוע.
עבודות סנפלינג על מנת לבצע עבודות אינסטלציה בגובה- במקרה של נזילות, רטיבות, תיקונים נדרשים בצנרת או ניקוי מרזבים יש צורך בביצוע עבודות אינסטלציה אותם מבצעים בגובה בעזרת שימוש בסנפלינג.

עבודות סנפלינג על מנת לבצע איטום של הקירות החיצוניים של הבניין- כאשר נדרש לבצע איטום של הקירות החיצוניים של הבניין יש יתרונות רבים לביצוע האיטום בעזרת סנפלינג, המחיר הנמוך יותר, הזמן הקצר יותר, והעבודה המדויקת שמאפשרת להגיע לכל הנקודות הכי קטנות והכי רחוקות ונידחות שדורשות איטום מבלי לפספס אותן. איטום מקצועי בגובה נעשה על ידי שימוש בסנפלינג.
עבודות סנפלינג לצורך ניקוי גגות וקולטי שמש- כאשר יש צורך לנקות את הגגות, לבדוק מרזבים, קולטי שמש וכדומה לא תמיד הגישה דרך הגג נוחה או אפילו אפשרית. במקרים כאלה הגעה בעזרת סנפלינג היא קלה יותר ולכן עדיפה.

איטום בסנפלינג

תוכן עניינים

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן