קבלן רשום מס' 36727

איטום גגות מקצועי

מרום שיקום ואיטום מבנים מתמחה בתחום איטום המבנים, ומספקת שירותי איטום גגות, איטום קירות ואיטום מרתפים. החברה מבצעת את העבודות תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ובחומרי גלם מתוצרת החברות המובילות בענף, ומעסיקה אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בעלי תעודת אוטם מורשה מטעם מכון התקנים.

אנו מבצעים איטום גגות בשיטות המתקדמות ביותר הקיימות, ומתאימים את השיטה לסוג הגג ולתנאי השטח:

איטום גגות בזפת

אמנם יש הים שיטות שנחשבות הרבה יותר חדישות ומתקדמות, אולם לשיטה הישנה והטובה שאיטום גגות בזפתל איטום באמצעות זיפות גגות עדיין אין תחליף. איטום מסוג זה מתבצע באמצעות מריחה של רצפת הגג בזפת חמה, אשר אוטמת אותו

 איטום גגות בזפת

הרמטית ואם הוא מתבצבע במקצועיות על ידי אוטמים מוסמכים ומנוסים – אין לאף טיפת מים יכולת לחדור אותו.

יתרונות השיטה:

איטום גגות בזפת הינה שיטה מצוינת ומומלצת, בזכות שלושה יתרונות חשובים:

  • איטום גגות כמו שאיטום גגות צריך להיות – הזפת היא חומר חזק ואיכותי, המונע חדירה של מים בכל כמות שהיא לתוך המבנה.
  • תוצאות לאורך זמן – זפת היא חומר מאוד עמיד אשר לא נשחק במהירות ולא מתבלה בגלל חשיפה לשמש, ולכן כאשר מבצעים איטום גגות בזפת נהנים מתוצאות טובות לאורך זמן.
  • מחיר הוגן – איטום גגות בזפת הוא שיטת האיטום המשתלמת ביותר מבחינה כספית, והיא מספקת תמורה מצוינת למחיר.

חסרונות השיטה:

החיסרון הגדול ביותר של שיטת איטום זו הוא העובדה שמכיוון שצבעה של הזפת הוא שחור, היא גורמת לכך שהמבנה סופג הרבה חום. למרות זאת, ניתן להתגבר על חיסרון זה בקלות רבה: צובעים את הגג בלבן על גבי הזפת עצמה, וכך נהנים מכל היתרונות של השיטה.

 

איטום גגות ביריעות ביטומניות

ביטומן הוא חומר תרמופלסטי אשר נוצר כתוצאה מתהליך הזיקוק של נפט גולמי. יריעות ביטומניות לסוגיהן מיוצרות מביטומנים ובאמצעותן ניתן לבצע איטום גגות איכותי ויעיל. הדרך לביצוע העבודה היא לפרוס יריעות ביטומניות על כל שטח הגג תוך הלחמתן זו לזו, ובסיום הפריסה – להלחים אותן לקצוות הגג. כאשר הפריסה וההלחמה מתבצעות במקצועיות על גבי גג חדש או גג שעבר זיפות ונקי לגמרי – משיגים תוצאות נהדרות.

היתרון הגדול של שיטה זו היא שאין צורך לחזור על פריסת יריעות ביטומניות כל שנה, משום שהן מחזיקות מעמד לאורך זמן. החיסרון הוא שכאשר ההלחמה אינה שלמה – מים יכולים לחדור למבנה בקלות רבה.

לכן, איטום גגות ביריעות ביטומניות היא שיטה אשר אנו ממליצים להשתמש בה בדרך כלל על גבי גגות שאין עליהם הרבה מאוד קולטי שמש ודוודים, כי החיתוכים ביריעות עלולים להביא לנזילות בלתי רצויות.

איטום גגות בבטקל

בטקל היא תערובת חומרים המכילה מלט, חול וחומר מקציף, אשר יוצרים סוג של בטון קל ומכאן קיבל החומר את שמו. איטום גגות באמצעות בטקל מתבצע באמצעות יישום החומר על כל שטח הגג, והתוצאה היא בידוד תרמי מצוין. בנוסף לאיטום הגג, בטקל מאפשר גם ליצור שיפועים בגג מתוך מטרה להפנות כל טיפת מים שנוגעת בגג לכיוון פתחי הניקוז. לאחר יצירת השיפועים ניתן לבחור בשיטת האיטום הרצויה לאותו מבנה – זיפות או יישום של יריעות ביטומניות.

איטום גגות בטכנולוגיות מתקדמות

חברת מרום מתעדכנת חדשות לבקרים בטכנולוגיות החדשות ביותר שמתפתחות בתחום של איטום גגות בעולם, ומיישמת אותה בעבודתה בישראל. בין השיטות המתקדמות והטובות ביותר ניתן למנות:  

איטום גגות בחומרים משחתיים

אחת הטכניקות החדשות ופורצות הדרך בתחום של איטום גגות – איטום בחומרים משחתיים מבוססי ביטומנים. החומרים נצמדים לגג בצורה מדויקת ומלאה, ומספקים איטום לתקופה ארוכה. צוות מקום שיקום ואיטום מבנים מתמחה בביצוע העבודות בשיטות אלה ומאחוריו פרויקטים רבים שבוצעו לשביעות רצון הלקוחות.

איטום גגות בהתזה

איטום באמצעות פוליאוריטן טהור המותז על גבי משטח הגג כולו מספק תוצאות מצוינות המונעות חדירה של מים לתקופות ארוכות. הפוליאוריטן הטהור יוצר מעין ממברנת גומי אחידה על כל הגג, ללא תפרים, ומספק הגנה מלאה על הבטון. בנוסף, החומר מיוצר בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת, אשר מקנה לו יכולת בידוד תרמי גבוהה ודחייה מלאה של קרני השמש. גם לאחר ייבוש מלא החומר נותר גמיש, כך שהוא לא נסדק כתוצאה מתזוזות של האדמה ומספק למבנה הגנה מלאה.

חברת מרום שיקום ואיטום מבנים מתמחה בתחום של איטום גגות ומבצעת כל עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות. העבודה מתבצעת על ידי אוטם מוסמך בעל תעודת אוטם מורשה מטעם מכון התקנים, ובאחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף והזמנת עבודת איטום גגות מקצועית –
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו שמח לעמוד לשירותכם.

איטום גגות מקצועי

כתבות ומידע נוסף בנושא איטום גגות

מרום - איטום גגות דילוג לתוכן