מידרג לוגו

קבלן רשום מס' 36727

חיפוש

אודות

חברת מרום שיקום ואיטום מבנים בע״מ, קבלן איטום מומחה ומורשה, הוקמה בשנת 2010 על מנת לתת מענה מקצועי ומדויק בתחום של איטום ושיקום מבנים וביצוע עבודות גובה. החברה, המעסיקה קבלני איטום מורשים ורשומים, מספקת שירותי איטום ברמה הגבוהה ביותר ברוב חלקי הארץ. צוות העובדים המקצועי שלנו מונה קבלני איטום בעלי ניסיון רב בתחום.

כמה דברים שכדאי לדעת עלינו:

החברה מתמחה בביצוע כל סוגי העבודות בתחום, תוך התחייבות לביצוע העבודות בצורה מדויקת על פי תוכנית עבוד ה ושימוש בטכנולוגיות ובחומרים המתקדמים ביותר עם אחריות מלאה.

מרום שיקום ואיטום מבנים בע״מ , הינה חברה קבלנית של משרד הביטחון ושל חברות מהמובילות במשק ביניהן מלונות דן, אלקטרה, אלקטרה FM אחזקות, דניה סיבוס, איקאה, עיריות שונות ועוד.

ברשות החברה תעודת אוטם מורשה מטעם מכון התקנים, קבלן רשום מס’ 36727 ,כמו גם את כל ההסמכות הדרושות לטובת ביצוע עבודות איטום ועבודות שיקום.

החברה ביצעה עד כה מגוון גדול של פרויקטים בסדרי גודל שונים לרבות פרויקטים רחבי היקף בכל רחבי הארץ. כל העבודות מתבצעות בשיטות ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות היום בשוק, לרבות באמצעות סנפלינג, המאפשר לנו גישה מדויקת לכל מקום.

החברה פועלת בהתאם לחוקים והנחיות לעבודה בגובה וברשותה תעודות לביצוע עבודות בהתאם לחוק, עבודה שלא לפי התקנות יכולה לגרור לאחריות פלילית על המבצע וכך גם על המזמין.

החברה פועלת בהתאם לחוקים והנחיות לעבודה בגובה וברשותה תעודות לביצוע עבודות בהתאם לחוק, עבודה שלא לפי התקנות יכולה לגרור לאחריות פלילית על המבצע וכך גם על המזמין.

כל צוות העובדים מתעדכן באופן תמידי בטכנולוגיות, בשיטות ובחומרים החדישים היוצאים לאור בתחום, ומשתתף הכשרות והסמכות בחברות שמייצרות את המוצרים המתקדמים שאיתם אנחנו עובדים, כמו גם באופן פרטי.

מרום שיקום ואיטום מבנים דילוג לתוכן